Охорона квартири

Охорона квартири

Пізно замислюватися про безпеку своєї квартири після пограбування. Сигналізація, встановлена в квартирі - це дуже хороший варіант запобігти проникненню зловмисників. Про це найкраще потурбується попередньо, а не чекати загрози своїй безпеці чи безпеці матеріальних цінностей. Щоб вибрати сигналізацію для квартири потрібно ознайомитися з усіма захисними системами безпеки для Вашої оселі. Для того, щоб домогтися захищеності свого житла від проникнень сторонніх осіб, пожежі, затоплення, Вам потрібно охоронна і пожежна сигналізація, пристрої відеоспостереження, система управління і контролю доступом. Для охорони квартир передбачено два види сигналізацій: автономний і пультова охорона.

Принцип роботи автономної полягає в інформуванні власника квартири про загрозу шляхом включення тривожного сигналу. При установці пультової охоронної сигналізації повідомлення про тривогу передається охоронну організацію. Фахівці вважають, що комплекс пультової сигналізації найбільш підходяща для квартир.
Організація пультової охорони житла проходить в кілька етапів.

Для початку, наші фахівці, після докладного вивчення Вашої квартири, запропонують Вам варіанти і місця розташування охоронних датчиків, таких як датчики охорони, газу, води, вид і розташування тривожної кнопки. Детальне вивчення квартири необхідно для визначення передбачуваних загроз і ризиків, і для вибору більш ефективних засобів захисту.

Для більшої надійності роботи систем захисту, крім приєднання до пульта по GSM-каналу, радіоканалу або телефонній лінії, для дублювання використовують інтернет-канал. Квартира вважається під охороною з моменту постановки її на охорону. Для цього використовується охоронна клавіатура, кожному абоненту присуджується індивідуальний пароль, або магнітний ключ.

Основними функціями квартирних сигналізацій вважають захист матеріальних цінностей і миттєве реагування на сторонні фактори, такі як злом дверей, розбиття вікна, проникнення сторонніх осіб. Якщо у Вас є домашні вихованці, то систему можна налаштувати так, щоб вона не реагувала на них. Також, при потребі, можна додати будь-які датчики до вже встановлених, він відмінно сумісні один з одним. Для установки сигналізації перевіряють план всіх приміщень, для яких необхідна охорона, всю площу ділять на ділянки. Захистити потрібно все ділянки Вашої квартири, вікна, двері, вхідні та міжкімнатні, житлові та нежитлові приміщення, такі як, балкон, кладовки.

Після проведення монтажних робіт проводять обов'язкове тестування. Для використання охоронної системи потрібно вибрати спосіб, яким Ви будите ставити на охорону Ваше житло. Це може бути магнітний ключ, незручність його використання полягає в необхідності установки пристрою, що зчитує, пін-код або радіо брелок. Пристрій для зчитування магнітного ключа зовні нагадує домофон. Пін-код вводиться на панелі. Його зручність полягає у відсутності необхідності носити з собою ключ і саму панель можна використовувати як тривожну кнопку. Найоптимальніший варіант - це радіо брелок. У його використанні є один мінус - його можна втратити.

Для найбільш надійною установки систем охорони квартири слід звертатися до висококваліфікованим фахівцям, тому що це складний і трудомісткий процес.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини