Необхідність установки охоронної сигналізації

Необхідність установки охоронної сигналізації

 

Можливість проникнення сторонніх в квартиру або на будь-яку територію, що охороняється існувала в усі часи. Сьогодні захистити своє житло від несанкціонованого доступу і раніше залишається важливим завданням. Саме тому для збереження свого майна все більше людей вдаються до встановлення охоронної сигналізації , яка на сьогоднішній день є найбільш ефективним способом охорони.

Охоронна сигналізація - комплекс технічних систем, що відповідає за виявлення проникнення на територію, що охороняється, передачу інформації про порушення периметра і організацію дій по затриманню порушника. Дана систма передає інформацію на пульт централізованого спостереження або на мобільний телефон господаря помешкання. Виділяють два типи існуючих охоронних сигналізацій: пасивна та активна.

Пасивні охоронні сигналізації розраховані на ефект раптовості, при спрацьовуванні можуть відлякати зловмисника, привернути увагу знаходяться поблизу людей (сусідів, наприклад) за допомогою звукового або світлового сигналу, можлива також їх комбінація. В цьому випадку застосований принцип психологічного впливу на порушника, який не знає точно, підключена охоронна сигналізація до центрального пульту управління чи ні.

Активні охоронні сигналізації характеризуються тим, що обов'язковоповещаются власники або служби, що відповідають за безпеку, в разі спрацювання датчиків про порушення території. Оповіщення відбувається різними способами: SMS-повідомлення, голосові дзвінки або передача сигналу тривоги на центральний пульт управління охорони об'єкта.

Системи охоронної сигналізації встановлюються в будь-яких приміщеннях, для забезпечення якісної та ефективної захисту. В кожному окремому випадку охоронна сигналізація комплектується індивідуально на замовлення, але в її основі завжди присутні:

  • Центральні керуючі модулі, що займаються обробкою інформації, яка надходить від датчиків;
  • Різні елементи живлення;
  • Контрольна панель, яка відображає стан охоронної сигналізації і зобитій;
  • Різноманітні пристрої відлякування та оповіщення;
  • Всілякі датчики.

В основному люди починають замислюватися про установку охоронної сигналізації, коли зловмисники неодноразово вторгалися на їх територію і успішно виносили роками накопичені цінності. Фахівці рекомендують не чекати таких небезпечних наслідків, а вчасно встановити охоронну сигналізацію у Вашій квартирі або будинку. Дана процедура забезпечить Вам сто відсотковий захист Вашого майна, нервової системи, а часто рятує людські життя. Тому задумайтеся над тим, що ніщо не вбереже Вас краще, ніж установка охоронної сигналізації. До того ж вартість її відносно не висока, а захистівмайна буде надійною і якісною.

Найбільш ефективна інтеграція охоронної сигналізації з системою відеоспостереження , системою контролю і управління доступом ( СКУД ) і пожежною сигналізацією .

Установка охоронної сигналізації вимагає серйозного підходу і високої кваліфікації інженерного і робочого персоналу, адже від якості робіт залежить надійність і стійкість охоронної системи в подальшому, а також термін її безаварійної служби. Перед тим, як приступити до установки охоронної сигналізації, необхідно оглянути і оцінку захищеності поміщенийя, визначити оптимальне розташування сигнальних ліній, охоронних датчиків , контрольних панелей, сирен та інших пристроїв планованої охоронної системи сигналізації. Установка охоронної системи сигналізації відбувається за заздалегідь складеним розрахунком і планом. Тому установку охоронних систем потрібно довіряти тільки професіоналам, яких може надати компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» . Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини