Комбіновані датчики пожежної сигналізації

Комбіновані датчики пожежної сигналізації

 

 

Пожежний датчик - це пристрій, який призначений для розпізнавання факторів загоряння, і який передає сигнал про тривогу на приймально-контрольний прилад. Датчики бувають наступних видів за методом виявлення небезпеки загоряння:

  1. теплові ;
  2. димові;
  3. датчики вогню;
  4. комбіновані.

Комбіновані датчики пожежної сигналізації комплектуються датчиками, здатними фіксувати випромінювання обох видів. Вони найчастіше поєднують в собі теплової датчик разом з димовим датчиком. Це дозволяє більш точно визначити наявність ознак пожежі і подати сигнал тривоги на пульт. Вартість цих датчиків пропорційна складності технологій використаних при їх створенні. Застосування цих датчиків дозволяє мінімізувати кількістьпомилкових спрацьовувань в системах пожежної сигналізації . Це пристрій стійкий до впливу розсіяного сонячного світла, світла від ламп розжарювання і люмінесцентних ламп.

В роботі комбінованих датчиків пожежної сигналізації використовується спектральна селекція. Такі датчики виготовляються у вибухозахищених корпусах і застосовуються в системах сигналізації на об'єктах підвищеної пожежо- та вибухонебезпечних.

Комбіновані датчики пожежної сигналізації поєднують в собі властивості декількох типів пожежних сповіщувачів. Для підвищення ефективності роботи пожежна сигналізація, як правило, оснащується ручними пожежними сповіщувачами.

Ефективність системи пожежогасіння в 90% випадків залежить від правильно спроектованої системи пожежної сигналізації, яка в свою чергу спирається на дані отримані від пожежних датчиків. Тому правильне розташування, використання відповідного виду для певних приміщень, А так само якість пожежних датчиків визначають подальшу ефективність всієї протипожежної системи будівлі.

Комбіновані датчики пожежної сигналізації необхідно встановлювати в правильно підібраному місці. При виборі місця установки і самого комбінованого датчика слід спиратися на досвід професіоналів. Фахівці підбирають комбіновані сповіщувачі під конкретну задачу, в іншому випадку бажаного ефекту від установки пристрою просто не буде.

Компаня «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає своїм клієнтам широкий вибір систем і комплектуючих пожежної сигналізації - від локальних систем безпеки на основі аналогових датчиків до централізованих систем з цифровими датчиками, що дозволяють з високою точністю визначити місце загоряння. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини