Газові пожежні сповіщувачі

Газові пожежні сповіщувачі

 

Всі ми знаємо, що пожежа найлегше ліквідувати на початковому етапі, коли для цього часом досить вогнегасника. Саме тому раннє виявлення спалаху стає надзвичайно важливим завданням, а встановлення пожежної сигналізації все частіше використовує такі пристрої, які здатні виявити пожежу на початковій стадії - стадії тління.

З'явилися у виробництві газові пожежні сповіщувачі можуть виявляти вогнище спалаху набагато раніше, ніж інші сповіщувачі - наприклад, точкові димові та теплові. Тим самим своєчасно включається сигнал тривоги, і додатково забезпечується безпека людей, які можуть постраждати не тільки від вогню, але й від перевищення концентрації чадного або вуглекислого газу.

Основними сферами застосування газових сповіщувачів є так звані складні приміщення. Тому монтаж пожежної сигналізації обов'язково передбачає установку газових сповіщувачів, які чудово працюють при сильних повітряних потоках, при сильній запиленості приміщення, не дають збоїв при високому рівні електромагнітних завад і при високій освітленості. Їх успішно застосовують в тому випадку, коли теплові сповіщувачі не спрацюють - тобто, на етапі тління, коли для ліквідації його досить графина або відра води.

Газові пожежні сповіщувачі здатні реагувати на піроліз електроізоляції, радіотехнічних матеріалів і кабельних з'єднань. Такі їх особливості дозволяють успішно використовувати газові пожежні сповіщувачі в наступних сферах:

• При виробничих процесах обробки (просочення) виробів з дерева; • Для забезпечення пожежної безпеки при виробництві синтетичних смол, полімерів, целюлозно-паперових виробів, текстилю та тютюну; • Для забезпечення протипожежного захисту складських приміщень, в яких зберігається сировина та вироби з паперу, картону, деревини, натуральних волокон, подрібнене тверде паливо; • Для протипожежного захисту елеваторів і борошномельних комбінатів. Крім цього, газові пожежні сповіщувачі часто встановлюють у будь-яких приміщеннях з електронною і радіотехнікою, наприклад, на автоматичних електронних станціях; а також у місцях з постійним перебуванням людей - в бібліотеках, кніглхраніліщах, архівах, гаражних боксах та ін.

Сучасні газові пожежні сповіщувачі постійно вдосконалюються, в них починають використовуватися газосенсорние датчики, які здатні реагувати на змінений склад повітря.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає своїм клієнтам широкий вибір систем і комплектуючих пожежної сигналізації - від локальних систем безпеки на основі аналогових датчиків до централізованих систем з цифровими датчиками, що дозволяють з високою точністю визначити місце загоряння. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: