Димові датчики пожежної сигналізації

Димові датчики пожежної сигналізації

Пожежний датчик - це пристрій, який призначений для розпізнавання факторів загоряння, і який передає сигнал про тривогу на приймально-контрольний прилад. Датчики бувають наступних видів за методом виявлення небезпеки загоряння:

  1. теплові ;
  2. димові;
  3. датчики полум'я ;
  4. Комбіновані.

Найбільш універсальні і найпоширеніші датчики пожежної сигналізації - димові. Димові датчики пожежної сигналізації спрацьовують в разі підвищення концентрації диму в повітрі. Одним з недоліків даного пристрою є реагування на будь-які пари і пил, тому може спрацьовувати без причини. Тому димові датчики пожежної сигналізації використовується в багатьох типах приміщень, виняток становлять кімнати для куріння, сильно запилені приміщення, а такожомещенія з підвищеною вологістю.

За принципом дії димові датчики пожежної сигналізації поділяються на іонізаційні і оптичні.

Іонізаційний датчик складається з двох камер, в одну з яких надходить зовнішнє повітря для аналізу, а інша герметично закрита. Через них проходить слабкий потік радіоактивних частинок, що пропускає струм. Коли в камеру потрапляють продукти горіння, вони порушують однорідність потоку і відповідно зменшують силу струму. Вона порівнюється з аналогічною в контрольній камері і при зниженні до определенн го порога спрацьовує сигналізація .

Оптичні датчики засновані на розсіюванні променя світла від частинок диму в повітрі. У забірної камері встановлений світлодіод інфрачервоного випромінювання (в останніх моделях використовуються лазери) і фотоприймач. У звичайних умовах випромінювання не потрапляє на приймач, але коли в камері з'являється дим і його концентрація досягає певної межі, промінь розсіюється, відбиваючись від суспензії частинок і потрапляє на фотоприймач, активуючи сигналізацію.

ефективністьеми пожежогасіння системи пожежогасіння в 90% випадків залежить від правильно спроектованої системи пожежної сигналізації, яка в свою чергу спирається на дані отримані від пожежних датчиків. Тому правильне розташування, використання відповідного виду для певних приміщень, а так само якість пожежних датчиків визначають подальшу ефективність всієї протипожежної системи будівлі.

Компанія «СучасніПерші системи безпеки бізнесу »надає своїм клієнтам широкий вибір систем і комплектуючих пожежної сигналізації - від локальних систем безпеки на основі аналогових датчиків до централізованих систем з цифровими датчиками, що дозволяють з високою точністю визначити місце загоряння. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83 Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: