датчики полум'я

датчики полум'я

 

Датчик полум'я - це функціональний елемент систем пожежної безпеки, що фіксує появу в зоні, що охороняється відкритого полум'я і генерує сигнал тривоги , що сповіщає про пожежу. Він дозволяє своєчасно виявити не тільки факт появи полум'я, а й визначити джерело загоряння, що дозволяє швидко усунути полум'я і уникнути розповсюдження пожежі.

На відміну практично від усіх інших типів пожежних датчиків, які призначені тільки для внутрішньої установки, датчики полум'я дозволяють захищати зовнішні зони великої площі, сховища, в тому числі і у вибухонебезпечних зонах. Датчики полум'я застосовуються для організації контролю наявності перегрітих поверхонь агрегатів при аваріях , наприклад, для виявлення пожежі в салоні автомобіля, під обшивкою агрегату, контролю за наявністю твердих фрагментів перегрітого палива на транспортері.

За спектром електромагнітного випромінювання, що сприймається чутливим елементом, датчики полум'я діляться на наступні групи:

  1. видимий;
  2. ультрафіолетовий;
  3. інфрачервоний - реагує на інфрачервону частину спектру полум'я. реагує нгоріння речовин, що містять вуглець. Здатний працювати в запилених приміщеннях, так як випромінювання в інфрачервоній частині спектра слабо поглинається пилом;
  4. багатодіапазонні (або багатоспектральні).

Пожежні датчики полум'я повинні встановлюватися на перекриттях, стінах і інших будівельних конструкціях будівель і споруд, а також на технологічному обладнанні. Якщо на початковій стадії пожежі можливе виділення диму, відстань від датчика до перекриття повинна бути не менше 0,8 м.

Будь-які роботи з монтажу та обслуговію пожежних сигналізацій вимагають ліцензії, тому їх проведенням повинні займатися професіонали. Таких досвідчених фахівців може надати компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» . Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: