Що таке бездротова сигналізація?

Що таке бездротова сигналізація?

  Системи бездротової сигналізаціїстали популярні останні кілька років, завдяки тому, що їх вартість практично зрівнялася з вартістю провідних систем. Ну а переваги перед дротяними системами - незаперечні. Перш за все, це відмова від прокладки кабелю і всіх неприємностей пов'язаних з цим. Немає необхідності свердлити, тягнути кабель, немає ризику перебити кабель надалі, немає пилу, бруду та інших незручностей. Бездротові датчики легко можуть бути передислоковані з одного приміщення в інше, або бути переустановлені в інші місця приміщення, що дуже зручно при зміні інтер'єру. Бездротова сигналізація дуже зручна для використання в орендованих приміщеннях, тому при переїзді її легко демонтувати і встановити в новому приміщенні, тобто вона мобільна.

Види і призначення бездротових сигналізацій

Бездротова сигналізація для будинку, дачі, квартири, гаража

Сигналізація для будинку, дачі, квартири, гаража - це сучасний і надійний спосіб захисту рухомого і нерухомого майна від злодіїв. Бездротова сигналізація працює на побутових радіочастотах і хоч це рідко трапляється, але іноді вона схильна деяким радіоперешкод, через які відбуваються помилкові спрацьовування. Втім, помилкові спрацьовування трапляються і у провідних систем.

Бездротова охоронна сигналізація

Бездротова охоронна сигналізація- це бездротові датчики, які працюють від внутрішніх батарей. Внутрішній джерело живлення бездротової сигналізації - це енергонезалежність, однак, у цьому випадку необхідна надійна система оповіщення про розрядку батареї. Бездротова сигналізація працює на побутових радіочастотах і хоч це рідко трапляється, але іноді вона схильна деяким радіоперешкод, через які відбуваються помилкові спрацьовування. Втім, помилкові спрацьовування трапляються і у провідних систем.

Бездротова GSM сигналізація

У сучасному світі стали швидкими темпами набирати популярність бездротові GSM-сигналізації, призначені для охорони комерційних організацій і житлових приміщень. Бездротова GSM-сигналізація - це пристрій, що дозволяє здійснювати моніторинг та контроль об'єкта на відстані. Для цього використовується GSM канал стільникового зв'язку, а також додаткові послуги підтримувані стандартом GSM (передача даних - GPRS, CSD, відправлення повідомлень - SMS). Бездротова GSM-сигналізація призначена насамперед для передачі інформації у вигляді смс-повідомлень та / або дзвінків. Фахівці компанії "Сучасні системи безпеки бізнесу" можуть провести монтаж бездротової сигналізації на будь-якому об'єкті, гарантуючи його якість і надійність обраної Вами охоронної системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини