Ціна Пожежної Сигналізації

Ціна Пожежної Сигналізації

Ціна пожежної сигналізації та її монтажу залежить від наступних факторів:

  1. Стан об'єкта (бездротова або дротова система). Якщо приміщення в процесі будівництва або на стадії оздоблювальних робіт або ремонту, то закласти дроти для майбутньої системи не складе труднощів. У цьому випадку Ви заощадите на датчиках і централі, тому що провідні системи набагато дешевше. А ось якщо ремонт вже закінчено, і ви не хочете псувати існуючу естетику, то бездротові датчики буде ідеальним вибором, тому, що не вимагають прокладки сигнальних кабелів. З бездротовим варіантом ви заощадите монтажі, тому що не потрібно прокладка кабелю.
  2. Тип об'єкта. Залежить від призначення приміщення, їм визначається тип сигналізації і датчиків. Призначення може бути наступним: соціальне приміщення, житлове приміщення, проізвоводство, склад, офіс. Так само кількість датчиків залежить від кількості відвідувачів і персоналу.
  3. Квадратура приміщення і його особливості. Кількість входів і запасних виходів, на кожен з них необхідна установка сигнальних табличок. Площа, чим вона більша тим більше датчиків необхідно для системи.
  4. Тип монтажу проводки. Якщо це приміщення де естетика не має особливого значення, можемо запропонувати зовнішній спосіб прокладки кабелів, провід прокладається в кабель-каналі монтується на стелі і верху стін. Такий спосіб монтажу дешевше, ніж прихована прокладка, відповідно загальна вартість системи з монтажем буде нижче.
  5. Метод віддаленого оповіщення. Виведення сигналу на центральний пульт і спосіб повідомлення в пожежну службу, може здійснюватися різними каналами. GSM, телефонна лінія, інтернет, системи автодозвону. Для кожного рішення потрібне відповідне обладнання, і ціна безпосередньо залежатиме від вашого вибору. Наша компанія рекомендує сертифіковане обладнання з вбудованими GSM модулями.

Як бачите, вартість придбання та встановлення пожежної сигналізації залежить від багатьох факторів. Тому, щоб дізнатися приблизну вартість пожежної сигналізації певного виду і її установку Вам необхідно зателефонувати спеціалістам компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» і розповісти про Ваші побажання і плані Вашого приміщення. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(093) 875-77-51

Замовити пожежну сигналізаціюМонтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: