Автоматичні установки пожежогасіння

Автоматичні установки пожежогасіння

 

Автоматичні установки пожежогасіння призначені для швидкої ліквідації пожежі. Існує кілька типів такого обладнання, які слід вибирати виходячи з будови будівлі, довкілля та вогнища загоряння.

Пінне пожежогасіння

Підходять для впливу на легко займисті рідини. В основному, захищають будівлі і різні електроапарати. В установці можуть міститися різні речовини, так як є резервуари для їх окремого зберігання. Залежать від джерел водопостачання, оскільки саме вони надають рідина для зрошення.

Водяне пожежогасіння

Можна застосовувати в приміщеннях з високою пожежною небезпекою. Принцип роботи в тому, що за допомогою дозаторів і насосних агрегатів потрібну ділянку зрошується водою. Це дозволяє вогнища спалаху рушити далі.

Окремо варто згадати про різновиди: наприклад, можна придбати установки пожежогасіння тонкорозпиленою водою. Її можна використовувати в житлових приміщеннях, так як вона нешкідлива для здоров'я людей.

Газове пожежогасіння

Такі установки допомагають гасити пожежі завдяки тому, що в резервуарах містять спеціальний газовий склад (наприклад, хладон, азот або аргон). За допомогою розподільних пристроїв вони економно витрачають речовина, що дозволяє використовувати його на великих площах.

Порошкове пожежогасіння

Такі автоматичні установки пожежогасіння використовуються, в основному, для того щоб не допустити поширення вогню по всій території приміщення. На відміну від попередніх різновидів, не годяться для гасіння пожеж, пов'язаних з горючими і хімічними матеріалами. Крім того, вони не гарантують зупинку пожежі: додатково, необхідно використовувати інші засоби гасіння, наприклад, воду. Важливо не використовувати в приміщеннях з великою прохідністю, так як пальне може нашкодити людському здоров'ю.

Аерозольне пожогасіння

Застосовуються на підприємствах, на яких немає можливості загоряння хімічних речовин. Також не годиться для місць з низькою герметичністю. Не можна застосовувати для гасіння сипучих, схильних до самозаймання речовин (наприклад, бавовна, тирса). Не рекомендується використовувати для ліквідації вогнищ займання порошків металів і пірофорних речовин. Пам'ятайте, що аерозольні установки можуть бути використані в приміщеннях з прохідністю не більше п'ятдесяти чоловік на добу.

Перед тим як вибирати певні автоматичні установки пожежогасіння, обов'язково продумайте, де вона буде встановлена, оскільки це дозволить Вам заощадити час на монтажі.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає своїм клієнтам широкий вибір систем і комплектуючих пожежної сигналізації - від локальних систем безпеки на основі аналогових датчиків до централізованих систем з цифровими датчиками, що дозволяють з високою точністю визначити місце загоряння. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: