Акустичний сповіщувач

Акустичний сповіщувач

 

Акустичний сповіщувач - це датчик охоронної сигналізації, призначений для захисту вікон в приміщенні. Принцип роботи даного сповіщувача полягає в наступному: на мікрофон 1 (з навколишнього середовища) надходять акустичні сигнали, які перетворюються в змінну напругу відповідної частоти і амплітуди, вони надходять на лінійний підсилювач з певним коефіцієнтом посилення, а з його виходу - на випромінювач 2, де відбувається зворотне перетворення в звук. Відтворений випромінювачем сигнал поширюється в навколишньому середовищі з коефіцієнтом передачі і, змішуючись із звуками навколишнього середовища, передається на вхід мікрофона 1, де він знову перетворюється, потім посилюється і т. Д. Таким чином, між мікрофоном і випромінювачем існує зворотний зв'язок, замикається через зовнішню середовище.

Якщо підсилювач зробити вузькосмуговим, то з усього спектру надходять на мікрофон акустичних сигналів випромінювач буде відтворювати тільки ті, які потрапляють в смугу частот підсилювача. Вибравши область робочих частот в межах від 10 до 15 кГц. можна відбудуватися від багатьох звукових перешкод, що лежать в основному в діапазоні нижче 10 кГц.

Для захисту вікна мікрофон розташовують між рамами віконного отвору (при невеликому старанні його можна дуже добре замаскувати), а підсилювач і випромінювач розташовують у кімнаті. Таким чином, мікрофон і випромінювач розділені скляною перегородкою, а акустична зворотний зв'язок між ними ослаблена. На виході підсилювача амплітуда напруги незначна.

Переваги акустичного сповіщувача:

  • висока виборча чутливість;
  • двухканальное виявлення послідовності сигналів - удар / звук;
  • цифровий математичний алгоритм обробки сигналів;
  • виняткова стійкість до помилкових спрацьовувань;
  • впевнена експлуатація на об'єктах з підвищеними шумами;
  • автоматичний захист мікрофона від перевантажень;
  • підходить для охорони практично всіх типів стекол.

Якщо зловмисник спробує проникнути в квартиру через вікно (відкриє вікно або кватирку, розіб'є або виставить скло), між мікрофоном і випромінювачем виникне акустична зв'язок і пристрій збудиться. Амплітуда напруги на виході підсилювача багаторазово зросте.

Охоронна сигналізація, встановлена в квартирі, в приватному будинку, в офісі, на підприємстві - це запорука спокою і впевненості в особистій безпеці, безпеки близьких людей і збереження свого майна. Довіривши встановлення сигналізації фахівцям компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу», Ви можете бути впевненими в надійності і практичності обраної системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: