Адресна пожежна сигналізація

Адресна пожежна сигналізація

 

Адресна пожежна сигналізація - це система пожежної сигналізації, в основу якої входить адресна лінія зв'язку. Під адресним лінією зв'язку мається на увазі лінія зв'язку між приймально-контрольним адресним приладом, адресними пожежними датчиками та іншими системними компонентами. Дана система призначена для ручного або автоматичного включення сигналу «Пожежа» на спеціальному контрольному приладі. Це можливо зробити за допомогою використання ручних або автоматичних сповіщувачів, які встановлюються в приміщенні.

Така система будується на базі слабкострумової мережі, об'єднаної кручений парою у негорючій нетоксичної ізоляційної оплетке, що узгоджується з вимогами пожежної безпеки. Кожен датчик (сповіщувач) системи має свій ідентифікатор, завдяки якому можна точно встановити місце виникнення пожежної небезпеки або неполадки в системі, про що буде сигналізувати індикатор на панелі управління системою.

Переваги адресної пожежної сигналізації:

  • пріоритетне оповіщення екстрених служб по зовнішній лінії в разі пожежі;
  • прийняття сигналу тривоги не контрольними датчиками, а самої контрольної системою;
  • можливість управління димовидаляючих люками, вентиляцією, ліфтами з робочого місця чергового служби безпеки або автоматичного запуску програми евакуації;
  • високий рівень інформативності повідомлень, отриманих від датчиків;
  • адекватне співвідношення ціни і якості даної протипожежної системи.

Адресна пожежна сигналізація вважається більш надійною, оскільки вона оснащена контролем стану сповіщувачів та інших компонентів системи в черговому режимі. Завдяки кільцевій системі адресної лінії зв'язку виявити і усунути несправність стало простіше. Значно спрощується і сервісне обслуговування цієї сигналізації.

Також можна управляти всім комплексом пожежної автоматики та системою оповіщення про пожежу. Не потрібно прокладати додаткових ліній зв'язку, щоб удосконалити управління: адресні виконавчі пристрої підключаються до єдиної адресної лінії.

Адресні системи пожежної сигналізації дозволяють управляти окремими пристроями пожежної автоматики, в число яких входять вентиляція, ліфти тощо. При цьому заваді не будуть навіть певні умови реалізації алгоритмів димовидалення.

Будь-які роботи з монтажу та обслуговування пожежних сигналізацій вимагають ліцензії, тому їх проведенням повинні займатися професіонали. Таких досвідчених фахівців може надати компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу». Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини