Охоронна сигналізація в Києві

охранная сигнализацияСистема охоронної сигналізації являє собою складний комплекс технічних засобів, службовців для своєчасного виявлення несанкціонованого проникнення в охоронювану зону. Як правило, охоронна сигналізація інтегрується в комплекс, який об'єднує системи безпеки і інженерні системи будівлі, забезпечуючи достовірною адресною інформацією системи оповіщення, контролю доступу та ін.

Охоронна сигналізація, встановлена в квартирі, в приватному будинку, в офісі, на підприємстві - це запорука спокою і впевненості в особистій безпеці, безпеки близьких людей і збереження свого майна. Довіривши установку охоронної сигналізації фахівцям компанії «SSBB», Ви можете бути впевненими в надійності і практичності обраної системи.

Система охоронної сигналізації для дачі з автодозвоном до 5-ти номерів і светозвуковой сиреною

Системи охоронної сигналізаціївстановлюються в будь-яких приміщеннях, для забезпечення якісної та ефективної захисту. Принцип роботи подібних систем можна розбити на кілька пунктів, такі як: прийом інформації датчиками сповіщення охоронної сигналізації, реагування пристроїв із звуковим і світловим сигналом, читання отриманої інформації чутливими датчиками сигналізації, а після, тривожне сповіщення охоронної фірми. І останнім пунктом можна додати, негайне реагування мобільної групи і виїзд на місце події.

Охоронні сигналізації для:

Охоронна сигналізація для дому

Охоронна сигналізація для дому сприяють підвищенню безпеки і захисту Вашого майна від правопорушників. Дана система складаються з датчиків, розміщених у різних частинах об'єкта, пульта, призначеного для програмування сигналізації та відображення її стану, а також центральної панелі, яка збирає й обробляє отриману інформацію. Охоронна сигналізація для квартири Охоронна сигналізація в квартиру - хороший спосіб захиститися від злочинців. Сигналізація для квартири буває двох видів. Перший - автономна сигналізація (в момент небезпеки запускається сигнал тривоги, господареві приходить сповіщення) і пультової (сигнал надходить безпосередньо в охоронну організацію). Охоронна сигналізація для дачі Дачна ділянка на багато більш вразливий для злодіїв, ніж квартира. Якщо в стандартній квартирі більшість проникнень відбувається через двері, то на дачі це можуть бути вікна, дах, ворота вбудованого гаража, суміжні споруди і так далі. Охоронна сигналізація для дачі дає можливість оперативно повідомляти про несанкціоноване проникнення на територію, що охороняється. Установка охоронної сигналізації вимагає серйозного підходу і високої кваліфікації інженерного і робочого персоналу, адже від якості робіт залежить надійність і стійкість охоронної системи в подальшому, а також термін її безаварійної служби. Охоронна сигналізація для гаража Для того щоб забезпечити збереження автомобіля необхідно встановити сигналізацію для гаража. Схема, за якою вона працює, досить проста. По всьому периметру приміщення встановлюються датчики, які налаштовуються за тими умовами, які вважаються найбільш безпечними для даного об'єкта. У тому випадку, якщо зловмисник вирішить проникнути в приміщення, на блок управління через датчик буде переданий сигнал, про який власник гаража дізнається за допомогою отриманого на мобільний телефон короткого повідомлення або голосового дзвінка.

Система охоронної сигналізації:

Бездротова охоронна сигналізація Бездротова сигналізація - це бездротові датчики, які працюють від внутрішніх батарей. Внутрішній джерело живлення бездротової сигналізації - це енергонезалежність, однак, у цьому випадку необхідна надійна система оповіщення про розрядку батареї. Бездротова сигналізація працює на побутових радіочастотах і хоч це рідко трапляється, але іноді вона схильна деяким радіоперешкод, через які відбуваються помилкові спрацьовування. Втім, помилкові спрацьовування трапляються і у провідних систем. Охоронно-тривожна сигналізація Охоронно-тривожна сигналізація - це контрольна панель, яка передає сигнал в центр моніторингу, та кнопка з фіксатором, яка використовується для відправки сигналів тривоги. Вона дозволяє повідомити на центральний пульт спостереження про «нестандартної» ситуації у Вашому будинку, без видимих зовнішніх проявів. Трeвoжная кнoпка може бути встановлена як стаціонарно (на стіну, на підлогу, під стіл і так далі), так і представлена у вигляді брелока. Трeвoжний брелок переносний, його можна покласти в кишеню, наприклад. Схема охоронної сигналізації Охоронна сигналізація складається з таких елементів: датчиків на рух і на розбиття скла (провідні та безпровідні датчики); датчика відкриття вікон і дверей (одна частина датчика ставиться на раму вікна, друга на стулку і при їх розмиканні спрацьовує сигналізація); приймально-контрольного приладу GSM (використання даного датчика дозволяє гарантувати впевнену зв'язок Вашого будинку з пультом охорони); пульта управління (даний пульт встановлюється біля вхідних дверей, через нього відбувається постановка і зняття будинку з охорони). Датчики охоронної сигналізації Охоронна сигналізація базується на датчиках, які встановлюються на всіх можливих місцях проникнення (зазвичай такими є вікна і двері). Датчики приєднуються до приладу охоронної сигналізації, і тоді в разі порушення цілісності позначених місць (злому і відкриття дверей, розбивання вікна), включається сигналізація для сповіщення охорони про небезпеку, якій піддається об'єкт. Датчики охоронної сигналізації бувають різних типів: інфрачервоні датчики охоронної сигналізації; радіохвильові датчики руху охоронної сигналізації; вібраційні датчики охоронної сигналізації; ємнісні датчики охоронної сигналізації; магнітні (герконовиє) датчики відкриття дверей і вікон; променеві датчики охоронної сигналізації; акустичні датчики розбиття скла; датчики удару і т. д. Пультова охорона Пультові охоронні системи- це можливість оперативного реагування на спрацювання датчиків. Такі системи можуть бути налаштовані на різні дії і, залежно від ситуації, здійснювати оповіщення зацікавлених осіб. Пультові охоронні системи припускають наявність безлічі датчиків і детекторів, підключених до автономних джерел живлення, що дозволяє вести цілодобовий віддалений контроль над об'єктом.

Вибір і установка охоронної сигналізації:

Ціна охоронної сигналізації Ми рекомендуємо не витрачати свій час на пошуки цієї інформації та готових рішень в інтернеті, а звернутися за консультацією до наших фахівців. Вартість охоронної системи для кожного об'єкта індивідуальна і залежить від типу використовуваного обладнання, його кількості, площі об'єкта та багатьох інших факторів. Встановлення охоронної сигналізації Встановлення охоронної сигналізації вимагає серйозного підходу і високої кваліфікації інженерного і робочого персоналу, адже від якості робіт залежить надійність і стійкість охоронної системи в подальшому, а також термін її безаварійної служби. Перед тим, як приступити до установки охоронної сигналізації, необхідно провести огляд та оцінку захищеності приміщення, визначити оптимальне розташування сигнальних ліній, охоронних датчиків, контрольних панелей, сирен та інших пристроїв планованої охоронної системи сигналізації. Установка охоронної системи сигналізації здійснюється за заздалегідь складеним розрахунком і планом. Поряд з іншими системами охорони, охоронні сигналізації забезпечують Вашу особисту безпеку та безпеку Вашого бізнесу, оберігаючи від крадіжки і псування майна. Тому установку охоронних систем потрібно довіряти тільки професіоналам, яких може надати компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу»Звоните нам по указанному номеру телефона и мы ответим на все интересующие Вас вопросы:

(044) 333-88-99 (096) 875-77-51 (099) 448-83-83
Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини