Як захиститися від прослуховування в офісі

Як захиститися від прослуховування в офісі

Відразу слід сказати про дуже малих розмірах сучасних підслуховуючих пристроїв. Завдяки цьому вони дійсно можуть бути вбудовані в практично будь навколишні предмети - на роботі, вдома, в громадських місцях - непомітно. Не маючи спеціальних пристроїв виявити шпигунство неможливо. Якщо є побоювання бути прослуховується, найкраще буде застосувати захист від прослуховування.

Індикатор поля

Індикатор поля є одним з кращих технічних методів захисту від прослуховування в офісі. Яке ж його технічний пристрій?

Детектор поля або, як його інакше називають, індикатор поля - прилад, що дозволяє виявити і локалізувати (встановити точне місцезнаходження) радіопередавальних прослуховуючих пристроїв для шпигунства. Їх ще називають «жучки», прослушка, радіозакладки і так далі.

Існує два види індикаторів поля: стаціонарні та пошукові. Більшість з них володіє мініатюрним розміром, тому такі пристрої можна цілком взяти на важливу зустріч. Детектори поля відносно недорогі і прості в управлінні, однак застосування їх може суттєво допомогти не допустити витік важливої інформації і не дати потрапити в яку-небудь неприємну ситуацію.

Виявителі відеокамер

Різні види прихованого відеозапису (фото- та відеозйомка, використання коштів нічного бачення, інші засоби) завжди привертали шпигунів. На винахід і удосконалення даного способу спостереження витрачено чимало зусиль вчених.

Розміри прихованих відеокамер стають з часом все більш мініатюрними, а якість посилається і них зображення - поліпшується. З'являються і бездротові відеокамери, які передають дані по радіоканалах. Як результат, сучасна прихована камера може бути абсолютно непомітно встановлена в будь-якому місці: в предметах меблів, на стінах, в одязі - залежно від фантазії зловмисника.

Як же виявити приховану відеозйомку?

• Використовуючи індикатори поля (коли передача даних з камери проводиться по радіоканалу); • За допомогою оптики (посланий оптичним обнаружитель лазерний промінь відбивається від об'єктивів прихованих відеокамер); • Із застосуванням електромагнітного обнаружителя. Відомо, що на всі дії знаходяться протидії. Ось і при винахід нових типів «жучків», фахівці починають розробку засобів їх виявлення і нейтралізації. Так, з часом пристрої захисту розвиваються і удосконалюються, знаходячи все більше функцій, стаючи більш зручними у використанні.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв (пошук «жучків»). Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини