Як працює інфрачервоне підсвічування?

Як працює інфрачервоне підсвічування?

Відеоспостереження стало звичним явищем у нашому житті. Якщо два-три десятки років тому відеокамери встановлювалися в основному на секретних об'єктах, то зараз їх можна зустріти практично по всюди. Вони монтуються в супермаркетах і торгових центрах, в казино і нічних клубах, в метро, на вулицях і на автостоянках. Встановлення відеоспостереження дозволяє підвищити безпеку охоронюваних будівель і об'єктивно вирішувати виникаючі конфлікти.

У більшості випадків для відеоспостереження досить встановити кілька камер, які охоплюють всі об'єкти, що охороняються. Рекомендується придбати пристрої, що працюють в режимі «день-ніч». Хоча їх вартість трохи вище, але відеокамери такого типу добре працюють і в умовах нормальної освітленості, і в сутінках.

Іноді виникає необхідність організувати охорону об'єкта в умовах з низькою видимістю. Існує два варіанти забезпечення нормальної роботи відеокамери.

Перший варіант - організувати додаткове освітлення в місцях спостереження. Це не є оптимальним рішенням, оскільки лампи можна легко розбити. Тому більшого поширення отримав другий варіант - установка спеціальних камер з інфрачервоним підсвічуванням. Підсвічування інфрачервоними променями, будучи невидимою для очей, забезпечує необхідну охорону об'єктів навіть у темний час доби.

Пристрій, що забезпечує підсвічування в інфрачервоному діапазоні, має певні технічні параметри, згідно з якими воно підбирається для кожної конкретної системи відеоспостереження. До основних показників відносять кут освітлення, радіус, потужність і частота випромінювання.

Другий тип ІЧ підсвічування - це прожектори, які були розроблені на основі світлодіодів. Вони менше і легше попередніх, споживають менше електроенергії, але і радіус їх дії менше.

Інфрачервоне підсвічування першого типу використовується для зовнішніх відеокамер, коли необхідно контролювати вулицю, площу, відкриту територію. Другий (світлодіодний) тип добре працює всередині приміщень - в офісах, холах, на сходових майданчиках.

Слід зауважити, що «радіус дії» у відношенні до ІЧ підсвічуванні є складним поняттям, оскільки він залежить і від характеру випромінювання, і від того, наскільки широко поле огляду. Чим нижче частота випромінювання, чим більше поле огляду, тим меншим буде дальність підсвічування.

Правильний вибір пристроїв є дуже складним процесом, тому що кожна конкретна установка відеоспостереження відбувається за своєю схемою, максимально враховує всі особливості об'єкту, що охороняється.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» має широкий асортимент камер відеоспостереження. Ми здійснюємо продаж і монтаж систем відеоспостереження. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: