Встановлення відеодомофона

Встановлення відеодомофона

 

Всі рано чи пізно замислюються над безпекою свого житла. Найпростішою системою безпеки для квартири або заміського будинку є відеодомофон. Він поєднує в собі 2 системи - відеоспостереження та контроль і управління доступом в приміщення. Робота цього пристрою проста. Із зовнішнього боку приміщення встановлюється виклична панель, в яку вмонтована камера відеоспостереження, динамік, мікрофон і кнопка виклику. Добре якщо виклична панель буде антивандальной. Мабуть, в нашій дійсності це навіть обов'язкова умова.

З внутрішньої сторони приміщення встановлюється монітор відеодомофона, який містить екран, переговорну трубку з навушником і мікрофоном, а також кнопку відкриття замку. Монітор внутрішній панелі може бути чорно-білим або кольоровим, в першому випадку екран виконаний за застарілою технологією електронно-променевої трубки, у другому - ми маємо рідкокристалічний монітор. З усього різноманіття присутнього на ринку обладнання добре себе зарекомендував комплект відеодомофона Commax, а також пристрої таких торгових марок як Samsung, Polyvision, Falcon Eye, TOR-NET. Принаймні так вважають ті, хто професійно займається установкою відеодомофонів.

Монітор відеодомофона може бути з трубкою або ж без, так звана система Hands Free, може володіти вбудованою пам'яттю, на яку записуються кадри з відеокамери в момент натискання кнопки виклику. Останнім часом почали з'являтися на ринку домофони з відеозаписом по детектору руху, а також бездротові відеодомофони. Внутрішні панелі можуть підтримувати підключення від однієї до чотирьох відеокамер.

З недавніх пір в цій сфері з'явилася ще одна цікава новинка - Ip домофон. Чим же він відрізняється від звичайного? Чи є сенс міняти старий домофон на це нове модне пристрій? Чи виправдані будуть витрати? На користь якогось домофона варто зробити вибір, встановлюючи його вперше?

І так, головна відмінність Ip-домофона полягає в тому, що він вміє не тільки відкривати замок на двері і здійснювати переговори з відвідувачем, але і володіє цілим рядом додаткових корисних властивостей. По-перше, цей домофон дозволить мешканцеві будинку відкривати не одні двері, а декілька, включаючи хвіртки, двері в господарські приміщення і т.д. Передбачена функція виклику консьєржа натисненням кнопки. Можна переглядати зображення, яке надходить з підключених до системи Ip-домофона камер відеоспостереження. Власника кожної квартири безсумнівно порадують керуючі домофоном з усіма його численними новими функціями сенсорні екрани, з цілою купою додаткових можливостей - аж до прослуховування аудіозаписів та перегляду кінофільмів. Цифрова апаратура так само дозволяє установку додаткових модулів, за допомогою яких з того ж сенсорного монітора мешканці квартири зможуть управляти кондиціонером, світлом, відкривати і закривати штори на вікнах.

Ip-домофон може бути використаний і для приватного будинку, де їм буде управляти всього один абонент, і для багатоповерхівки або офісної будівлі, де кількість абонентів може бути - до ста тисяч, тобто, майже необмежено. Він передбачає можливість увійти на закриту дверима або хвірткою з домофоном територію за допомогою трьох різних способів: використання пластикової карти, введення коду або ж виклик консьєржа. При встановленні спеціального програмного забезпечення Ip-домофон дозволяє здійснювати розсилку повідомлень адресно, або призначених всім мешканцям одночасно. Ця функція може бути дуже зручна для житлово-комунальних господарств. Додаткові можливості в посиленні безпеки житла так само надає можливість установки спеціального монітора консьєржа. З його допомогою можна не тільки швидко відкривати двері, а й вчасно прийняти сигнал з датчика домофона, що свідчить про незаконне проникнення. Звичайно, таке обладнання коштує дорожче, ніж звичайний домофон. Але й безумовно пропонує більшу функціональність і більше гарантій безпеки.

Для створення повноцінної системи управління та контролю доступом необхідно також на вхідні двері поставити електромагнітний або електромеханічний замок, управління яким здійснюється натисканням кнопки на моніторі домофона. Довжина лінії від панелі виклику до монітора, як правило, не повинна перевищувати 70-80 метрів. Установка відеодомофона хоч і вимагає певних знань і навичок, не представляє особливої складності. Особливо для тих, хто знайомий з технікою і має практичний досвід підключення електронних пристроїв.

З усіма питаннями з купівлі, встановлення та налаштування видеодомофонів можете сміливо звертатися до фахівців компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу». Якщо Ви не є поки нашими клієнтами, набували обладнання не в нас, ми все одно із задоволенням надамо кваліфіковану технічну консультацію по установці системи відеоспостереження та системи контролю доступу з відеодомофоном, а також надамо допомогу в ремонті системи відеоспостереження та технічному обслуговуванні. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини