Встановлення Системи Відеоспостереження

Встановлення Системи Відеоспостереження

Основна частина побудови систем безпеки - це система відеоспостереження, так як вона дозволяє повністю контролювати що відбувається на території, що охороняється, будь то офіс, квартира, стоянка автомобілів, територія підприємств або державні установи. Наявність гарної системи відеоспостереження допоможе вчасно відстежити позаштатні ситуації, які можуть призвести до негативних наслідків. Необхідність в установці системи відеоспостереження може бути різною. Наприклад, в заміському будинку встановлення системи відеоспостереження дозволить господареві бути спокійним при його обов'язком відсутності, він завжди буде в курсі, що відбувається у нього вдома. В офісі начальник зможе контролювати процес роботи співробітників. Бачити, чим вони займаються протягом усього робочого дня. Якщо це велика компанія, то камери значно полегшать роботу охоронців. Будь-яка спроба крадіжки або незаконного проникнення буде припинена на початковій стадії.

Встановлення відеоспостереження в будинку

Наявність приватного будинку забезпечує його власникові більше свободи, комфорту і можливостей, але в теж час створює додаткові труднощі, пов'язані із забезпеченням його безпеки. Встановлення системи відеоспостереження не завжди справляється з поставленими завданнями, тому відеоспостереження в будинку стає все більш актуальним. Завдяки цьому обладнанню власник нерухомості отримує додаткову впевненість у цілості власності під час своєї відсутності. Встановлення системи відеоспостереження будинкупроводиться з метою цілодобового контролю в режимі реального часу. І дозволяє проводити оперативний контроль за подіями, що відбуваються на об'єкті.

Встановлення відеоспостереження в офісі

Офісна робота в будь-якій сучасній компанії припускає використання високих технологій. Однією з них є система відеоспостереження, яка здатна завдяки інноваційним технічним характеристикам значно підвищити продуктивність офісного праці. При цьому можна обгрунтовано сподіватися на значне підвищення дисципліни та якості роботи співробітників, а контролюючим особам оцінювати якість і взаємовідношення співробітників і клієнтів для подальшого аналізу і поліпшення робочого процесу. Вирішити відразу кілька завдань можна встановивши відеоспостереження в офіс. Одна з функцій - забезпечення охорони приміщень. Встановлення системи відеоспостереження в офісі дасть можливість не тільки встановити контроль збереження матеріальних цінностей, а й підвищити ефективність роботи персоналу. При цьому об'єкт знаходиться під «пильним поглядом» цілодобово. Використовуючи мережеві сервери або відеореєстратори, власники приміщень можуть в будь-який момент за допомогою Інтернету побачити приміщення, що охороняється в режимі реального часу, з будь-якої точки, де є «всесвітня павутина», а так само подивитися архівні відео- і аудіозаписи.

Монтаж IP-відеоспостереження

IP-відеоспостереження набирає все більшої популярності у зв'язку з постійним розвитком інтернет і цифрових технологій. У зв'язку з розвитком технологій передачі даних Bluetooth, Wi-Fi і WiMAX бездротові системи та монтаж IP-відеоспостереження стають все більш поширеними.

Встановлення відеодомофонів

Необхідність захисту свого будинку від злочинців і небажаних відвідувачів змушує нас замислитися про запобіжні заходи. Стереотипи про складність, дорожнечі і недоступності таких найпростіших систем захисту, як відеодомофон, давно вже перестали існувати. Насправді відеодомофон дуже простий у застосуванні. Найпростіша схема встановлення відеодомофона увазі установку панелі виклику з однією кнопкою безпосередньо біля вхідних дверей будівлі з зовнішньої сторони і абонентської панелі з монітором і переговорної трубкою або без неї (модель «вільні руки») - зсередини.

Встановлення камер відеоспостереження

Встановлення камер відеоспостереження - це комплекс заходів і дій, здійснюваний кваліфікованими фахівцями, необхідний для монтажу та повноцінного функціонування системи відеоспостереження. Встановлення камери відеоспостереження може бути здійснена як після створення повноцінного проекту системи відеоспостереження, так і після звичайної заявки на монтаж. На відміну від заявки, проектування включає в себе узгодження з кількох важливих питань технічного характеру. Наприклад, з'ясовується тип відеокамер, який буде використаний на об'єкті, виходячи з вимог клієнта, вибирається найкращі місця установки камер спостереження, узгоджуються способи перегляду знятого відеоматеріалу, а також обговорюється необхідність інтеграції системи з іншими системами безпеки, якщо такі присутні або плануються в майбутньому.

Практично кожна система відеоспостереження має в своєму складі наступні елементи:

  1. Відеокамери. Бувають внутрішні та зовнішні камери. Внутрішні камери призначені для установки всередині приміщень, де температура не опускається нижче нуля градусів. Зовнішні камери - для установки на вулиці. Як правило, зовнішні відеокамери водонепроникні і мають підігрів, що дозволяє їм працювати при негативних температурах.
  2. Відеореєстратор - це пристрій запису, до якого за допомогою кабелю підключаються відеокамери. Зазвичай відеореєстратори бувають на 4, 8 або 16 входів. Відповідно, до такого реєстратору можна підключити до 4, 8 або 16 відеокамер. Можна і менше. Всередині у відеореєстратор а знаходиться жорсткий диск, на який безпосередньо і ведеться запис. Чим більше об'єм жорсткого диска, тим більше записів на ньому зберігається. Також, відеореєстратор можна підключити до інтернету для віддаленого перегляду. Зараз практично всі моделі реєстраторів оснащені такою функцією.
  3. Блок живлення. Для роботи відеокамер потрібне постійне напруга 12В. Для цього система комплектується блоком живлення.
  4. Монітор. Монітор підключається до відеореєстратора. Підходять як звичайні комп'ютерні монітори, так і сучасні телевізори.
  5. Кабель, роз'єми, витратні матеріали також необхідні для встановлення системи відеоспостереження.

Бути впевненим у збереженні майна Вам допоможуть системи відеоспостереження. Крім цього системи відеоспостереження допоможуть вирішити Вам масу інших проблем. Встановлення системи відеоспостереження необхідне у разі:

  • якщо Ви хочете забезпечити охорону приватної власності;
  • якщо Ви є власником магазину, складу, офісної будівлі, клубу;
  • якщо Ви хочете організувати відеоспостереження в своєму в будинку, наприклад, за нянею;
  • встановлення систем відеоспостереження допоможе охоронцям оперативно зреагувати на потенційних порушників.

Ціни на встановлення системи відеоспостереження

Вартість комплексу системи відеоспостереження складається з коштів на оплату обладнання та монтажних робіт. У більшості випадків, основна частина ціни на установку відеоспостереження припадає на обладнання. Пам'ятайте, що нерозумна економія на етапі підбору обладнання може надалі обернутися додатковими витратами, адже тільки якісне обладнання для відеоспостереження буде служити багато років і дасть якісну відеозапис, яким можна буде скористатися при необхідності. Проектування систем відеоспостереження є також не маловажним фактором в установці і монтажі систем безпеки. Висока кваліфікація і досвід фахівця з установки дозволить спроектувати ідеальну модель відеоспостереження - з максимальним покриттям і без сліпих зон. Завершальним етапом установки системи відеоспостереження є її монтаж. При цьому важливо виконати установку не тільки швидко, але і якісно, і без збитку для зовнішнього вигляду приміщення. Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» є справжніми професіоналами і мають величезний досвід, роблять установку систем відеоспостереження будь-якої складності, а також за бажанням замовника встановлюють всілякі функції. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: