Встановлення сигналізації

Встановлення сигналізації

  Охоронна сигналізація- це сучасний і надійний спосіб захисту рухомого і нерухомого майна від злодіїв. Встановлення сигналізації дозволяє здійснювати контроль над охоронюваними приміщеннями, будівлями і територіями; своєчасну і точну інформацію про несанкціоновані спробах проникнення на об'єкт і його цілісності; моментальний виклик груп затримання служби охорони; можливість затримати й знешкодити порушника на деякий час до приїзду служби охорони.

Монтаж пожежної сигналізації

Ефективність роботи пожежних сигналізацій залежить не тільки від того, яке обладнання використовується, але і від якості монтажних робіт. Вибір проводів та кабелів, способи їх прокладки для організації шлейфів та з'єднувальних ліній, якими забезпечена пожежна сигналізація, повинен здійснюватися відповідно до вимог ПУЕ, вимогами цього розділу і технічної документації на прилади та обладнання системи пожежної сигналізації. Шлейфи пожежної сигналізації необхідно виконувати з умовою забезпечення автоматичного контролю цілісності їх по всій довжині. Шлейфи пожежної сигналізації слід виконувати самостійними проводами і кабелями з мідними жилами. Шлейфи пожежної сигналізації, як правило, слід виконувати проводами зв'язку, якщо технічною документацією на прилади приймально-контрольні пожежні не передбачено застосування спеціальних типів проводів або кабелів.

Встановлення охоронної сигналізації

Питаннями проектування, вибору обладнання та установки охоронної сигналізації повинні займатися професіонали з багаторічним досвідом роботи у сфері оснащення об'єктів інженерно-технічними засобами безпеки. На етапах проектування важливі багато нюанси. Такі як, технічна укріпленість об'єкта, його категорія і призначення, поверховість, наявність зовнішніх комунікацій, район міста, використовувані канали зв'язку і навіть з якого боку будівлі встає або заходить сонце і багато інших чинників, які перетині людині здадуться абсолютно не мають відношення до охоронної сигналізації.

Встановлення GSM сигналізації

Встановлення GSM-сигналізації складається з певних етапів: охоронний пристрій кріпиться, як правило, на стіну, до нього підключаються електроживлення і зовнішня антена, проводиться розводка і підключення зовнішніх датчиків і виконавчих пристроїв. Після установки системи та її перевірки починається «бойова експлуатація». Використовуються кілька способів постановки систем на охорону. Найпростіший спосіб - це прихована кнопка. У цього способу невисока надійність, адже для зняття охорони досить підглянути місце розташування кнопки, що, погодьтеся, нескладно. Краще застосовувати ключі Touch Memory або безконтактні картки - вони дозволять виставити більш серйозний, «електронний» бар'єр на шляху бандитів. Встановлення сигналізації - це сучасний і надійний спосіб захисту рухомого і нерухомого майна від злодіїв. Сьогодні неможливо уявити сучасне підприємство, бізнес-центр, супермаркет або банк без охоронної системи. І, мабуть, не залишилося людей, яким потрібно доводити її необхідність. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини