Встановлення охоронної сигналізації

Встановлення охоронної сигналізації

  Сьогодні складно бути повністю впевненим у тому, що якесь приміщення може перебувати в цілковитій безпеці, і немає загрози проникнення зловмисників. Але в той же час є можливість максимально убезпечити себе і свою сім'ю, встановивши систему охоронної сигналізації. Надійне і безперебійне функціонування сигналізації залежить безпосередньо від правильного і грамотного монтажу всього обладнання. До складу охоронної сигналізації входить:

  • прилад охоронної сигналізації (мозок системи);
  • дротові або бездротові датчики відкриття дверей, руйнування скла, відкриття вікна, реєстрації руху;
  • клавіатура;
  • сповіщаючі (сигнальні) пристрої.

Широке застосування отримали два типи систем охоронної сигналізації: з провідний і GSM зв'язком. У першому випадку передача сигналу на пульт централізованої охорони передається по звичайних стаціонарним телефонним проводам, у другому - за допомогою каналу мобільного зв'язку. Продаж охоронної GSM-сигналізації сьогодні ведеться найбільш активно. Вона дуже зручна в експлуатації, так як при спрацьовуванні датчиків сигналізації відбувається миттєва передача SMS повідомлень в охоронну компанію і господарям квартири або будинку. Для того щоб використовувати можливості системи охоронної сигналізації в повному обсязі, в залежності від того, які завдання поставлені, застосовуються різні види охоронних датчиків (вібраційні, акустичні, ємнісні, сервісні пристрої). У виборі засобів охоронної сигналізації варто орієнтуватися, насамперед, на параметри, які повинні бути проконтрольовані на даному об'єкті. Наприклад, датчики, що реагують на руйнування скла, навряд чи знадобляться в квартирі на 8 поверсі 15-поверхового будинку, а от якщо вона знаходиться під дахом, то така міра безпеки буде зовсім не зайвою. Основа для проведення робіт по встановленню охоронної сигналізації - проект. Насамперед, він передбачає вибір виду системи: дротова, бездротова (інтегрована в локальну мережу охоронюваного приміщення) здатна володарю або охорони GSM-сигналізація - кожна має свої переваги. Провідний варіант вимагає проведення значного обсягу монтажних робіт з укладання кабелів, їх маскуванню і захисту, а GSM, наприклад, залежить від стійкості сигналу передавача. Крім того, необхідно враховувати, на кого буде «зав'язана» система сигналізації - на власника будівлі або споруди або на службу охорони, що відповідає за безпеку об'єкта - і, відповідно, кому буде надходити сигнал про проникнення на об'єкт. У ході роботи над проектом визначаються, таким чином:

  • тип системи;
  • кількість елементів (датчиків, контролерів, систем зберігання і обробки інформації і т.д.);
  • місця розташування всіх елементів.

Монтажні роботи проводяться в точній відповідності з проектом і можуть припускати інтеграцію системи сигналізації в загальну систему безпеки. Звертаючись до компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу», Ви можете бути впевнені у високій якості всіх проведених робіт. Встановлення охоронної сигналізації виконується висококваліфікованими та досвідченими співробітниками з урахуванням всіх індивідуальних вимог і особливих побажань кожного клієнта. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини