Вимірювання тепловтрат приміщень та будівель

Вимірювання тепловтрат приміщень та будівель

Перевірка будинку тепловізором Статистика енерговитрат в будинках показує, що в період опалювального сезону ми щодня витрачаємо величезну частку добових доходів на додатковий обігрів приміщень. І при цьому нерідко платимо за те тепло, яке непомітно втрачаємо через: • прихованих будівельних дефектів; • закономірного зниження герметичності старих стиків і т. д. Невидимі вади дверних прорізів, стін, зміщення утеплювача призводить до підвищення рівня вологості та інших порушень мікроклімату в будинках. А це, в свою чергу, негативно відбивається на здоров'ї їхніх власників. Виявити подібні недоліки іноді дозволяє тільки комплексна перевірка будинку тепловізором. Досить часто основну причину великих тепловтрат демонструє перевірка вікон тепловізором. Враховуючи, що найдрібніші зазори між вікнами і стінами можуть пропускати близько 30-40% тепла, неважко підрахувати, в які фінансові витрати обертається їх наявність. Коли краще проводити тепловізійні обстеження?

  1. Головне, що б різниця температури на вулиці і всередині об'єкта була від 5 ° С градусів.
  2. Таку різницю температури простіше досягти в холодний період.
  3. Можна проводити перевірку і влітку, за рахунок охолодження або додаткового обігріву об'єкта.
  4. Влітку після заходу або до сходу сонця.

Підсумок: Проводити перевірку можна цілий рік. Кращий період з вересня по травень включно. Крім цього, опалювати приміщення електроприладами нас змушує конвекція повітря і втрати тепла через стики покрівлі і стін. Згідно фізичному закону, в приміщеннях з поганою системою вентиляції неминуча тепловіддача у горищне приміщення. dom_infraredУтеплення дахів, як показує російська статистика, зберігає до 20% теплової енергії. Однак точно визначити рівень теплопровідності покрівельних матеріалів, виявити приховані щілини в них можна тільки після перевірки тепловізором площі даху, а так само при замовленні у нас, з помощьютепловізіонного контролю електроустаткування ми перевіримо (щитки, проводку, тепла підлога, батареї або радіатори опалення). Додатково до всього, перевірка квартир тепловізором допомагає контролювати:

  • стан стін після тривалої експлуатації будинку;
  • герметичність дверних прорізів;
  • якість роботи обігрівальних систем.

При цьому сучасні тепловізори володіють універсальним апаратним та програмним забезпеченням, яке дозволяє:

  • фіксувати зміни температури і вологості в різні моменти часу;
  • зберігати дані про результати попередніх досліджень.

Іншими словами, вимірювання тепловтрат помещеій і будівель можливо завдяки тепловізора, який показує динаміку тепловтрат, допомагаючи визначити їх причини в різних частинах будівель. Це вже суттєво економить бюджет будь-якої середньостатистичної сім'ї. Адже знайти всі невидимі шляхи, по яких йде тепло, - перший крок до того, щоб його зберегти. І до того ж у нас найдоступніші ціни.

Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини