Види прослуховування мобільного телефону

Види прослуховування мобільного телефону

На сьогоднішній день мобільний телефон є невід'ємним атрибутом будь-якого сучасної людини. Адже з його допомогою ми не тільки здійснюємо дзвінки і відправляємо смс, але також безперервно використовуємо інтернет, різні соціальні мережі, складаємо список справ і багато іншого. Тому уявити себе без такого корисного гаджета практично не можливо. Але мало хто знає, скільки інформації і можливостей Ваш апарат може надати третім особам. Види прослуховування мобільного телефону: 1-й і найбільш поширений - апаратний. Апаратна прослушка здійснюється впровадженням в телефон спеціальних пристроїв, які мають вкрай малий розмір. Зазвичай це мікросхема розміром 3х6 мм. Так само існують мініатюрні чіпи і плати, які мають вигляд фольгованої наклейки. Установка такого жучка на телефон займає близько 10 хвилин. Телефон, оснащений таким пристроєм в використанні не чим не відрізняється від звичайного. Ознаки, за якими можна запідозрити апаратну прослушку на своєму пристрої це:

 1. затримка перед викликом (2-4 сек.);
 2. нестабільний сигнал мережі;
 3. швидко сідає акумулятор;
 4. зрідка при збої кодування під час дзвінка Ви можете потрапити на іншого абонента (набираючи знайомий номер в трубці чути чужий діалог).

Виявити і усунути жучок можна маючи спеціальне обладнання і знання. 2-й вид, що набирає все більшої популярності через практично повного контролю над телефоном - програмний. З широким поширенням смартфонів Хакери отримали нові горизонти для свого промислу. Адже у Вашому телефоні повно цінної, особистої інформації, на яку завжди знайдуться люди, охочі її дістати. Установка шпигунського ПЗ займає близько 10-20 хвилин при прямому доступі до телефону. Так само є ПО елітного рівня, яке встановлюється дистанційно без всякої видимості того, що відбувається. Не варто думати, що якщо у Вас апарат від BlackBerry, або встановлений антивірус, то Ви захищені. Це сильне оману, на сьогоднішній день будь-який телефон має доступ до інтернету може бути зламаний або прослуханий. А на телефони минулих поколінь легко ставиться апаратна прослушка. Програми для прослушкимають дуже широкий спектр можливостей. Вони можуть:

 • записувати всі телефонні розмови;
 • перехоплювати SMS MMS;
 • відкрити доступ до телефонної книги і іншим контактам;
 • перехоплювати листування і дзвінки в таких програмах як: Skype, Viber, Telegram BlackBerry Massanger, WeChat і інші;
 • функція Keylogger - дасть зловмисникам всі Ваші паролі (соц.сетях, Пошта, iCloud, Кредитні картки, і іншу інформацію має текстову форму;
 • отримання GPS координат в реальному часі, і режимі реєстрації пересування;
 • доступ до медіа файлів (фото / відео);
 • доступ до камер і мікрофону в реальному часі;
 • можливість віддалено запустити самознищення шпигунського ПЗ, і будь-якої інформації на телефоні.

3-й вид, до якого мають доступ тільки спецслужби - GSM перехоплення. Даний спосіб прослушки здійснюється перехопленням шифрування GSM пакетів безпосередньо з повітря (перебуваючи в радіусі стільникового абонента і вишки зв'язку). Цей спосіб недоступний «простим людям» завдяки стандартам шифрування A5 / 1 і A5 / 2. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень, автомобілів на предмет виявлення закладних пристроїв (пошук «жучків»), здійснює перевірку, усунення та захист від шпигунського ПЗ, прослушки, а також установку антивірусів і інших охоронних систем. Лицензия-1Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Гарантуємо повну конфіденційність, оперативність і надійність. За результатами перевірки складаємо акт з детальними рекомендаціями щодо захисту інформації в подальшому, а при укладенні договору технічного супроводу Ви отримуєте регулярні перевірки за оптовою ціною. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83



Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини