Відеоспостереження за автомобілем

Відеоспостереження за автомобілем

 

У наш час безпеку транспортних засобів дуже актуальна. Адже навіть найдосконаліша охоронна сигналізація не завжди може захистити автомобіль від викрадення, розтину, поява подряпин, вм'ятин на кузові і багато іншого, що хвилюють кожного автомобіліста і власників самих автостоянок, адже такі події характеризують організацію роботи персоналу та автостоянки в цілому. Тому, щоб запобігти правопорушення і зловмисник відразу ж був спійманий, в місцях знаходження Вашого транспорту необхідно встановити систему відеоконтролю.

Встановлення системи відеоспостереження на автостоянках має свої особливості:

  • можливість прокладки кабелів навісним чином уздовж огорожі, або в заздалегідь підготовлені виїмки в грунті;
  • наявність стовпів для розміщення камер відеоспостереження;
  • в приміщенні для охоронного персоналу встановлюються монітори і відеореєстратор.

Також варто враховувати, що в зоні в'їзду / виїзду слід встановлювати камери відеоспостереження з високим дозволом і інфрачервоним підсвічуванням, щоб мати можливістю розрізнення номерів автомобілів. А в зоні контролю всій території необхідний загальний огляд площ автостоянки з можливістю розрізнення та деталізації спірних ситуацій (дрібні аварії тощо)

Ще ми рекомендуємо розмістити на автомобілі або на паркувальному місці біля нього невелику табличку з примарними текстом: «За машиною ведеться цілодобове відеоспостереження». Ця табличка гарантовано відлякає практично всіх викрадачів, автомобільних злодіїв і вандалів.

І чим вище рівень оснащення автостоянки системами безпеки (автоматизований шлагбаум, контроль доступу, відеоспостереження), тим більше привабливість даної автостоянки для власника автомобіля.

Найбільш оптимальним рішенням для організації відеоспостереження на стоянці або парковці буде відеоспостереження на основі цифрового відеореєстратора дозволяє здійснювати моніторинг в режимі реального часу. Рекомендується також вибирати камери відеоспостереження з варіофокальним об'єктивом (із змінною фокусною відстанню). Це дає можливість встановлювати оптимальний кут огляду в процесі відеоспостереження.

Що стосується організації відеоспостереження приватним чином за окремим автомобілем, то кращим варіантом для власника транспортного засобу буде монтаж системи відеоспостереження разом з сигналізацією. Встановити камеру відеоспостереження, в даному випадку, можна на балкон або місце за вікном. Однак таке відеоспостереження доцільно, якщо установка буде проходити не вище третього поверху. В інших випадках є сенс подбати про придбання постійного місця на автостоянці або особистому гаражі.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, автостоянка, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: