Відеоспостереження на склад

Відеоспостереження на склад

Склад - це найважливіша частина будь-якого виробництва чи торгового підприємства. Завжди важливо спостерігати за станом майна на складі і за самим складом. Адже проблеми можуть доставити не тільки сторонні особи, але й не чисті на руку працівники. Відеоспостереження на складі дозволить Вам в реальному часі контролювати обстановку, стежити за відповідним зверненням з збереженим майном і попередити крадіжку або псування. А зовнішнє відеоспостереження дасть можливість вчасно попередити охорону або швидко знайти зловмисників. Щоб підвищить безпеку і значно знизити витрати на відшкодування збитків - рекомендуємо Вам встановити цілодобове відеоспостереження на склад. Головне завдання при встановленні системи відеоспостереження - це розташувати відеокамери так, що б повністю виключити «мертві зони». Це зони, які не будуть потрапляти в об'єктив. Так само потрібно враховувати рівень освітленості складу в вечірній і нічний час. Якщо освітленість недостатня, то необхідні камери відеоспостереження з інфрачервоним підсвічуванням. Вони спроможні відтворювати детальну картинку навіть в умовах повної темряви. Якщо є дрібний товар, то рекомендуємо встановити IP-камери відеоспостереження, вони дозволять розглянути навіть дуже дрібні деталі. Або ж можна розглянути варіант встановлення аналогової камери підвищеної чіткості від 650 Твл. Наступний аспект вибору типу камер це погодні умови. Який рівень температури на Вашому складі? Якщо низький, то необхідні відеокамери спостереження з підігрівом скла і в гермокожусі. Встановлення відеоспостереження на складі, дозволить Вам отримати наступні переваги:

  1. Можливість дистанційного моніторингу території складу і його прилеглої території;
  2. Виявлення факту розкрадання з боку співробітників складу і його запобігання;
  3. Контроль роботи персоналу;
  4. Виявлення факту проникнення сторонніх осіб на територію складу з метою здійснення розкрадання або диверсії, а також можливість швидкого реагування;
  5. Контроль дотримання техніки безпеки співробітниками складу;
  6. Можливість пред'явлення відео доказів під час спірних питань.

Також, якщо на Вашому підприємстві встановлено шлагбаум, пропонуємо Вам інтегрувати його з камерою відеоспостереження, що дозволить автоматизувати процес відкриття шлагбаума, завдяки встановленню програми розпізнавання номерів автомобілів. Завдяки відеоспостереженню на складі Ви зможете запобігти псуванню і розкрадання продукції, несанкціоноване проникнення, присутність сторонніх осіб, а також недотримання дисципліни співробітниками підприємства. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності. Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини