Відеоспостереження для магазину

Відеоспостереження для магазину

Відеоспостереження для магазину дозволяє виконувати ряд завдань, для підтримки необхідного рівня безпеки, а також підвищення ефективності роботи персоналу магазину. Відеоспостереження допоможе вирішити всі питання, які виникатимуть в процесі роботи магазину. Основна функція камер відеоспостереження- фіксація фактів крадіжки товару відвідувачами або співробітниками торгової точки. Зараз камери відеоспостереження і супутнє обладнання стали набагато доступніше. З цієї причини власники навіть невеликих торгових точок вважають доцільною встановлення однієї або декількох камер відеоспостереження в магазині. Вони допомагають:

 • запобігти крадіжки товару покупцями;
 • виявити факт крадіжки і впізнати злодія на записи з камер;
 • контролювати роботу продавців і (або) касира;
 • визначити причини недостачі товару.

Встановлення системи відеоспостереженняпроводиться відповідно з побажанням власника магазину. Але існують деякі правила, яких необхідно дотримуватися, для найбільш точного і ефективного виконання функцій системи відеоспостереження:

 1. На касах необхідно встановлювати камери з найкращим дозволом, для отримання більш точної і детальної інформації.
 2. На виходах і входах в магазин необхідно встановлювати камери з вузьконаправленим об'єктивом, для кращої фіксації осіб усіх відвідувачів, входять і виходять з магазину.
 3. У приміщеннях складів і торгових залах, як правило, встановлюються більш дешеві камери, які мають широкий кут огляду. В основному, всі камери встановлюються на стелю, для отримання максимального огляду.

Від того, наскільки правильно підібрані камери і в яких місцях вони встановлені, залежить ефективність всієї системи відеоспостереження. Для невеликого магазину буде цілком достатньо 4-х пристроїв: по одному на вхід для покупців і чорний вхід, одне в найдальшому кутку таким чином, щоб з його допомогою можна було спостерігати за всією площею магазину, і останнє - над касою. Особливу увагу слід приділити вибору обладнання, яке буде розміщено над робочим місцем касира. У камери повинно бути високий дозвіл (від 650 ТВЛ або від 3 Мп). Це необхідно, щоб на відео можна було розглянути номінали банкнот і всі дії продавця і покупця. І чорно-білі, і кольорові камери відеоспостереження з високою роздільною здатністю практично однаково ефективні для забезпечення віддаленого спостереження за касою - головне правильно відрегулювати кут огляду. Досить простим рішенням буде установка купольної або модульної камери відеоспостереженняпрямо над касою магазину таким чином, щоб у продавця і покупця не було можливості випадково або навмисно обмежити її огляд. Для організації системи відеоспостереження в невеликому магазині мережеві камери переважніше аналогових з кількох причин:

 • система IP-відеоспостереження простіше в установці і експлуатації;
 • немає необхідності в придбанні DVR;
 • управління за допомогою ПК інтуїтивно зрозуміліше, ніж робота з відеореєстратором;
 • з'являється можливість доступу до трансляції в режимі реального часу через Інтернет.

Щоб вибрати найбільш підходящі системи відеоспостереження для магазину, Вам достатньо проконсультуватися у висококваліфікованих співробітників компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу». Не відкладайте на невизначений час рішення такого важливого питання - Вашої безпеки. Встановіть систему відеоспостереження, і Ви захистите себе від небажаних візитів і зайвих проблем. У нас в наявності - завжди нові, сучасні системи відеоспостереження.

Телефонуйте нам за вказаними номерами телефонів і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99 (096) 875-77-51 (099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: