Відеоспостереження через Wi-Fi

Відеоспостереження через Wi-Fi

Бездротові камери відеоспостереження - це камери, які підключаються до мережі Інтернет, а також мають власний IP, завдяки якому Ви зможете знайти свою камеру, скориставшись мережею. Камери відеоспостереження, які мають свій IP можуть підключатися до мережі за допомогою проводів і без них.

Бездротові камери відеоспостереження оснащені функцією Wi-Fi, яка дозволяє їм підключатися до мережі бездротовим способом, що значно економить фінансові кошти на підключення без витрат на кабель. Бездротові камери можуть використовуватися і в приміщенні, і на вулиці.

При розробці системи вуличного відеоспостереження фахівці прагнуть зробити видимою для операторів всю територію, що охороняється. Для цього потрібна велика кількість відеокамер. Якщо використовувати не статичні, а поворотні камери, то можна обійтися меншою кількістю пристроїв. Напрямок об'єктива у такої камери плавно змінюється, але при відповідній команді оператора рух може прискоритися, а зображення збільшується.

Комплекти для вуличного Wi-Fi-відеоспостереження включають декілька камер, точку доступу, шафа електроживлення. У комплект може бути включений відеореєстратор. Однак це не обов'язкова опція, оскільки запис інформації найчастіше виробляється на віддалених комп'ютерах, куди надходять сигнали систем відеоспостереження. Вуличну камеру не можна замінити пристроєм для внутрішнього спостереження. Обладнання, призначене для зовнішньої установки, має захист від атмосферного впливу, а внутрішні камери розраховані на більш комфортні умови експлуатації.

Відеоспостереження через Wi-Fi встановлюється на додаток до вже існуючих цифровим і аналоговим камерам, локальними внутрішніми мережами. Використовувані пристрої відеоспостереження можуть бути схожі зовні, але технології формування сигналу, способи його передачі, захисту, декодування істотно розрізняються. Для того щоб поєднати всі ці різнорідні пристрою в єдину систему, існують спеціальні програмно-апаратні рішення.

Реєстратори для Wi-Fi-відеокамер можуть перебувати на віддаленому комп'ютері. Крім того, може бути використана хмарна технологія, яка полягає в тому, що клієнт орендує на системі серверів значний обсяг пам'яті і записує туди відеоінформацію з камер. Провайдери стверджують, що така інформація є конфіденційною і надійно охороняється.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: