Ваша система домашньої безпеки готова до осені?

Ваша система домашньої безпеки готова до осені?

Осінь - захоплюючий сезон через барвистою листя, почала шкільних занять і більш прохолодних температур. Але вірте чи ні, всі ці зміни можуть бути пов'язані з тих змін викликів безпеки.

 

Читайте далі, щоб дізнатися, як Ви можете правильно підготувати свій будинок і свою систему безпеки в майбутньому осінньому сезоні.

 

 

Як забезпечити безпеку будинку восени

 

Ландшафтний дизайн

 

Один з найменш відомих фактів про безпеку полягає в тому, що озеленення має значення,оли злодій визначає потенціал будинку для злому. Наприклад, злодії використовують зарослі кущі, щоб сховатися, коли вони збираються проникнути в житло. Прибирати простір, зручне для укриття, перед вікнами важливо, тому що 95% всіх зломів пов'язані з якимось вразливим входом, а вікна дуже сприйнятливі.

 

Протягом осені домовласники схильні допускати переростання рослин, тому що вони скоро почнуть в'янути або ставати бездіяльними. Ваш двір потребує меншої обслуговуванні восени (крім згрібання всіх цих листів!). Але не забувайте, що ці поради захищають від зломів:

 

- Стримуйте граничноозеленення, яке блокує погляди сусідів на двері і вікна. Вам може знадобитися конфіденційність від сусідів, але вони надають додатковий набір очей, щоб спостерігати за Вашим будинком.

 

- Приберіть мертві рослини перед будинком. Менше рослин забезпечують менше укриттів.

 

- Обріжте кущі і дерева, особливо якщо вони стоять перед вікнами. Це може забезпечити безпеку і допомогти Вашій двору виглядати більш доглянутим і обжитим.

 

- Використовуйте тернисті рослини, такі як рожеві кущі перед вікнами. Злодії, як правило, уникають ховатися серед таких растний.

 

Для отримання додаткових рекомендацій перегляньте документи по загальній практиці запобігання злочинності за допомогою екологічного проектування.

 

Повернення дітей в школи і університети

 

Початок осені сигналізує про початок нового навчального року, а це означає, що в розклад Вашої сім'ї буде внесено чимало змін. Наприклад, діти повертаються додому зі школи, перш ніж батьки повернуться з роботи. Переконайтеся, що Ваші діти знають основні поради з безпеки, щоб підготуватися до цих змін.

 

Якщо Ваш будинокще не має надійної сучасної системи безпеки, подумайте про покупку в SSBB. Будинки без них на 300% частіше піддаються злому. Одна з особливостей, яка полегшує початок навчання для всієї родини, - це система безпеки з мобільним додатком. Використовуючи свій смартфон на роботі, Ви зможете:

 

- Розблокувати і заблокувати двері для своїх дітей, коли вони повернуться додому.

 

- Стежити за зйомками в прямому ефірі, щоб перевірити їх безпеку.

 

- Відрегулювати термостат, щоб розігріти будинок, коли дітей відпустять з навчання додому.

 

холодні тмператури

 

Ви, ймовірно, користуєтеся обігріває побутовою технікою вдома, коли дні стають холоднішими. Зрештою, більшість будинків нагрівається приладами, які працюють на природному газі. На жаль, вони також збільшують ризик отруєння чадним газом. Фактично, витік газу з печей або котлів є однією з найбільш поширених причин отруєння чадним газом щороку. Розгляньте для себе систему безпеки, яка включає детектори окису вуглецю і функції управління енергією, щоб Ви могли оптимально використовувати енергію при збереженні тепла і мінімізації можливості витоку чадного газу. </pІнтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини