Розумна система домашньої безпеки

Розумна система домашньої безпеки

Надаючи цілий ряд різних продуктів відповідно до Ваших потреб в області забезпечення безпеки, наші інтелектуальні системи безпеки для будинку розроблені з урахуванням потреб клієнтів і з турботою про всебічну захист. Наші продукти включають безліч інноваційних функцій, які забезпечують всі, що Вам потрібно, щоб відчувати себе в безпеці в Вашому власному будинку.

 

Система підбору оптимального рішення від SSBB для забезпечення надійного захисту Вашого будинку або офісу враховує індивідуальні потреби і різний бюджет наших клієнтів. Наші услуги включають прості, але розумні програми, які полегшують включення і виключення світла у Вашому домі, використовують датчики руху, забезпечують надійний контроль доступу, щоб забезпечити надійну охорону Вашої власності незалежно від того, де Ви знаходитесь. Розумний спосіб запобігти зломи і шкоду від допитливих перехожих, наша система безпеки настільки ж новаторська, як і творча.

 

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

 

Безпека від зломів - це не єдина особливість захисного спорядження, яка Вам потрібна для Вашого будинку. від електрических несправностей до випадкових подій - ось ті чинники, які можуть спровокувати виникнення пожежі. Пожежа може бути однією з найбільш руйнівних причин пошкодження Вашого майна і може навіть становити небезпеку для вашого життя без своєчасного забезпечення ефективної і функціональної установки системи пожежної сигналізації.

 

SSBB проектує, встановлює і обслуговує широкий спектр різних продуктів і послуг з виявлення пожеж відповідно до Ваших потреб в домашньому господарстві: від простих систем сигналізації до більш складних установок, які можуубезпечити Ваше майно і гарантувати, що вдома більше захищені, ніж де-небудь ще. Наші системи розроблені з урахуванням функціональності, що означає, що Ви можете залишатися в безпеці довше і швидше виявляти вогонь.

 

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати розцінку на наші послуги по установці системи пожежної сигналізації та додаткову інформацію про повний асортимент пропонованих нами продуктів.

 

ДОМАШНЯ ВСТАНОВЛЕННЯ CCTV

 

Забезпечення безпеки Ваших речей, будинки і захист Вашого майна є обов'язковим уловіем для будь-якого жителя населеного пункту. Для тих, хто хоче включити служби відеоспостереження в управління безпекою, SSBB має повний набір різних варіантів установки домашнього відеоспостереження, придатних для Вашої власності. Існує багато способів контролювати Вашу власність, але є тільки одна компанія, якій Ви повинні довіряти, коли справа доходить до збереження Вашого будинку в безпеці.

 

Серед цифрових пристроїв відеоспостереження та моніторингу, до яких Ви можете отримати доступ з будь-якого місця, існує система, відповідна Вашим потребам, яку Ви можете підібрати разом з SSBB. Ми є експертами в області безпеки, і наші послуги відображають це за допомогою експертних консультацій і професійної установки, щоб Ваша власність була під максимальним захистом. Наша новітня технологія має всі переваги переносимості, не жертвуючи функціональністю.

 

Якщо Ваш будинок потребує відмінною системі відеоспостереження, не дивіться далі. Зателефонуйте нам вже сьогодні, щоб дізнатися більше про повний спектр послуг CCTV, які ми пропонуємо, і що ми можемо зробити, щоб допомогти зробити Ваш будинок більш безпечним.

 

 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: