Турнікети забезпечать безпеку

Турнікети забезпечать безпеку

 

 

 

Чи плануєте встановити або вдосконалити систему безпеки Вашого будинку? Тоді зверніть увагу на переваги турнікетів. Розгляньте системи контролю доступу, які пропонує надійна фірма SSBB, щоб створити безпечні умови функціонування свого бізнесу з найкращою якістю і приємною ціною.

 

Переваги додавання турнікетів в Вашу систему безпеки

Турнікети й інші автоматичні бар'єрні засоби захисту приміщень від SSBB можуть стати міцним доповненням до Вашого будинку і прекраснобеспечат безпеку об'єкта. Ці контрольовані вхідні системи призначені для забезпечення чіткої видимості при обмеженні доступу до будівлі несанкціонованим особам. Це може підвищити Вашу безпеку і забезпечити максимально можливу комфортне середовище для Вас і Ваших співробітників. Ось деякі з найбільш важливих переваг турнікетів для захисту Вашого бізнесу.

Варіанти одностороннього входу і виходу

Особливо в торгових будівлях і на великих підприємствах, управління напрямом пішохідного руху може допомогти Вам більш ефективно справлятися з безпекою. Обмеження точок входу і виодов в кілька конкретних областей також може дозволити Вам більш ефективно розгорнути свою систему відеоспостереження найбільш економічним способом. Односторонні турнікети особливо корисні для забезпечення безпеки заборонених закритих зон усередині Вашого об'єкта. У деяких випадках таймери можуть координуватися з системами турнікета, щоб дозволити вхід тільки під час ранкових годин, а функціонування вихідних потоків в кінці робочого дня.

Точний підрахунок кількості зайнятих

Вхідні турнікети можуть також підтримувати підрахунок кількості клієнтів, відвідувачів і гостей, які входять в Вае приміщення. Це допоможе Вам забезпечити максимальне завантаження ресторанів, театрів та інших об'єктів. Ці підрахунки також можуть надати Вам додаткову допомогу в екстреній евакуації. Записуючи кількість людей, які в даний час знаходяться в Ваших будинках або приміщеннях, Ви можете гарантувати, що кожен буде враховуватися і бути присутнім після цих подій.

Підвищений захист від небажаних порушників

На відміну від традиційних дверей з системами контролю доступу, турнікети можуть бути відкалібровані, щоб дозволити одній людині увійти з відповідними обліковими даними. це можетт перешкодити небажаним гостям прослизнути крізь відчинені двері, перш ніж вона закривається за уповноваженою особою. Впроваджуючи ці турнікети в поєднанні з сигналізаціями безпеки, Ви можете забезпечити найбезпечніші і захищені робочі простору всередині свого офісного будинку або промислового об'єкту.

Покращена видимість

Унікальний дизайн турнікетних систем контролю доступу дозволяє легко стежити за тим, хто прибуває і йде з Ваших об'єктів. Низький профіль цих систем входу може полегшити запис відеоспостереження і виявити проблеми безпеки, перш ніж вони стануть серйозними угрзами.

 

Фахівці з комерційної безпеки в SSBB можуть надати Вам професійне керівництво і підтримку для установки нових автоматичних турнікетів, а також безлічі інших варіантів систем контролю доступу та безпеки і модернізації Вашого існуючого обладнання. Ми працюємо з Вами на всіх етапах процесу, щоб отримуваний система ідеально відповідала Вашим потребам та бюджету. Зателефонуйте нам вже сьогодні, щоб запитати консультації про бажану системі контролю доступу. Наша команда професіоналів готова служити для забезпечення Вашої безпеки.

 

 

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини