Турнікети-триподи серії PERCo-TTR-04

Турнікети-триподи серії PERCo-TTR-04

 

Турнікети - це елементи системи контролю доступу, які встановлюються на точках проходу і, на підставі команди з контролера системи, здійснюють фізичний пропуск або не перепустка відвідувача. Істотною перевагою турнікета є зменшення ймовірності проходу по одному пропуску кількох відвідувачів.

Турнікети-триподи серії PERCo-TTR-04 завдяки своїй компактності, елегантному дизайну і високої пропускної здатності є універсальним рішенням для контролю доступу в адміністративних установах, офісах, бізнес-центрах, банках, центрах дозвілля і розваг.

Особливості турнікетів серії PERCo-TTR-04:

  • висока пропускна здатність дозволяє застосовувати турнікети в умовах великого потоку людей;
  • вбудовані датчики повороту планок дозволяють фіксувати реальний факт проходу, що забезпечує коректну роботу турнікета в СКУД;
  • управління турнікетом здійснюється від системи контролю доступу і від пульта управління або пристрою радіоуправління;
  • передбачена можливість встановлення датчиків несанкціонованого проходу, які викликають спрацьовування сирени для запобігання можливості пролазання або перестрибування через планки турнікета;
  • турнікети мають низьку споживану потужність і безпечне для людини напруга живлення;
  • покупцям пропонується широкий вибір варіантів турнікетів, що відрізняються кліматичним виконанням, забарвленням, типом повернення планок;
  • при необхідності турнікети можуть комплектуватися огорожами, що поєднуються по дизайну з турнікетами, що дозволяє оформити інтер'єр прохідний в єдиному стилі;
  • спеціальний вхід управління Fire Alarm дозволяє отримати команду аварійного розблокування повернення планок турнікета від пожежної сигналізації.

Турнікети-триподи серії PERCo-TTR-04 являють собою барабан з планками, який повертається, пропускаючи по одній людині. Завдяки простоті конструкції, компактності і зручності, турнікети-триподи PERCo широко використовуються в якості автономних пристроїв і в складі систем контролю доступу. Турнікети-триподи PERCo мають елегантний дизайн, наочну індикацію дозволу / заборони проходу. Вони економічні і надійні, є моделі, що витримують екстремальні плюсові і мінусові температури. В екстрених випадках передбачена розблокування турнікета ключем.

При розрахунку кількості турнікетів, необхідного для забезпечення швидкого і зручного проходу людей, рекомендується встановлювати по одному турнікету на кожні 500 чоловік, що працюють в одну зміну, або з розрахунку пікового навантаження 30 осіб на хвилину.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає послуги з монтажу та технічного обслуговування систем контролю доступу будь-якої складності. Ми індивідуально підходимо до кожного замовника, намагаючись запропонувати оптимальний варіант, враховуючи поставлені завдання, особливості об'єкту та фінансову вигоду клієнта. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини