Поради з безпеки Вашої квартири

Поради з безпеки Вашої квартири

 

 

 

Якщо Ви живете в квартирі, Ви можете подумати, що Вам не потрібно вживати додаткових заходів по «домашньої безпеки». Зрештою, домашня безпеку призначена тільки для тих, хто володіє будинками, чи не так? Неправильно!

Згідно Національній раді з попередження злочинності, квартири на 85% частіше піддаються злому, ніж інші житлові приміщення. Це означає, що Ви повинні взяти на себе ініціативу щодо забезпечення надійної безпеки в своєму будинку. Ми ж просто рекомендуємо Вам купити домашню систему безпеки в свою квартиру у компанії SSBB. Тим не менш, є багато речей, які Ви можете (і повинні) робити, для забезпечення безпеки Вашої квартири і речей.

Як убезпечити свою квартиру від злому

Зустрітися з сусідами

Прогуляйтеся по вулицях в різний час доби, щоб побачити рівень активності і види діяльності, які відбуваються поблизу. Ви відчуваєте себе в безпеці під час прогулянки? Вийдіть в Інтернет і подивіться, що говорять про Вашому районі. Ви також можете отримати статистику про злочини в своєму місцевому поліцейськомум управлінні.

захисні двері

Близько 30 відсотків всіх зломщиків отримують доступ до власності через розблокувати двері або вікно, тому перед тим, як піти, обов'язково заблокуйте всі двері і вікна. Крім того, що Ви просто замикає свою квартиру, Вам потрібно зробити Вашу квартиру більш важкою для входу. Ймовірний злочинець, швидше за все, обійде Вашу квартиру стороною, якщо для злому буде потрібно занадто багато зусиль.

Першим кроком при переїзді в квартиру є зміна всіх замків. Це практика безпеки базового рівня, тому не бійтеся просити аренодателя про це. Це дасть Вам спокій від знання, що зайвих ключів від Вашої квартири немає в руках незнайомців. Майте на увазі, що більшість домовласників очікують копію Вашого нового ключа.

захищені вікна

Ми вже згадували, що Ви повинні, по крайней мере, блокувати свої вікна. Але крім цього, Вам потрібно зробити ще кілька речей (особливо якщо Ваша квартира знаходиться на першому поверсі).

Низький рівень обслуговування, недорогий спосіб підвищити безпеку Ваших вікон - це встановити стрижень на доріжках Ваших розсувних вікон або розсувних скляних дверей. ви можете просто піти в свій найближчий магазин для дому та купити дерев'яні дюбелі (діаметром близько 3/8), щоб вписатися в доріжку.

Потрібно бути хорошим сусідом

Це не означає, що кожного тижня потрібно влаштовувати звану вечерю для сусідів, але це все ж допомагає дізнатися їх ближче. Таким чином, якщо хто-небудь з Вас побачить щось підозріле, Ви дізнаєтеся, з ким можна зв'язатися.

Більшість крадіжок відбувається протягом дня. Через це краще знати своїх сусідів, тому що, навіть якщо Ви не вдома, вони можуть бути в своїй квартирі і щось помітити. Точно так же повідомте надійним сусідомм, коли Ви будете у відпустці, щоб вони могли стежити за безпекою, поки Ви у від'їзді.

Система безпеки

І останнє, але не менш важливе - система безпеки. Розглядаючи варіанти домашньої безпеки для квартири, спочатку Вам потрібно переконатися, що Ваш орендодавець не проти установки. По-друге, Вас варто переконатися, що Ви отримаєте систему, яка може бути мобільною. Це особливо важливо, якщо Ви не плануєте перебувати в одній квартирі назавжди. Це означає, що Ви шукаєте бездротову систему, яка дозволить Вам вільно пересуватися на нове місце.

 

 

 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: