Актуальність системм контролю й обліку робочого часу

Актуальність системм контролю й обліку робочого часу

В умовах зростаючого економічної кризи, причому затяжного, виникає логічне запитання: а чи дійсно персонал відпрацьовує свою заробітну плату? Звичайно, якщо мова йде про нарахування зарплати від кількості виготовленої продукції, то інша справа. Навіть якщо у виготовленні продукції беруть участь кілька людей - самі розберуться. Але от що робити якщо порахувати продукцію (послуги) немає можливості, а робота оплачується виходячи з окладу, та ще й за переробку вимагають, і на вихідних працюють. Тоді нам в допомогу і приходять системи контролю доступу та обліку робочого часу.

На сьогоднішній день ціни на обладнання даних систем пристойно знизилися, навіть порівняно з минулим роком. А от можливості істотно розширилися.

Сфера застосування системи контролю та обліку робочого часу - в принципі у всіх областях, головне правильно спроектувати систему, це і торгівля, і логістика, і держустанови, і виробництво, і т.д.

Нижче наведу складу основного обладнання системи контролю доступу та обліку робочого часу з орієнтовною вартістю:

• Сервер обліку робочого часу (бюджет від 300 у.о.). • Контролери на точках входу (дверях) (бюджет від 40 у.о. за шт.). • Зчитувачі (карток, брелків) (бюджет від 40 у.о. за к-т). • Блоки живлення, електромагнітні замки, доводчики, витратні матеріали (бюджет від 100 у.о. за точку проходу). • Системи контролю й обліку робочого часу 2Ітого мінімальна система з однією точкою проходу обійдеться Вам з установкою і налаштуванням близько 600 у.о. Для порівняння 3 роки тому один тільки контролер коштував 250 у.о.

Окремо хочу зупинитися на біометричних системах контролю доступу та обліку робочого часу. Контролер в таких системах також є і зчитувачем (вартість від 300 у.о.), але вже нікому не передаси свою картку (брелок) у разі запізнення або невиходу на роботу. Крім тебе твій пальчик ніхто не піднесе.

Не можу не відзначити негативний психологічний вплив даних систем на персонал. Все-таки не дуже приємно відчувати за собою постійний контроль (прихід, догляд, «перекури», кава-брейки), але через пару місяців до цього все звикають, запізнення на роботу зникають, кількість «перекурів» і їх тривалість зменшується, відповідно продуктивність праці зростає, а з нею і Ваша прибуток).

У наступній статті по цій темі проведемо порівняльну характеристику основних контролерів на ринку біометричних систем контролю доступу та обліку робочого часу, а також проаналізуємо вибір програмного забезпечення для серверного обладнання систем контролю доступу та обліку робочого часу.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування та монтажу системи контролю та обліку робочого часу будь-якої складності для Вашого офісу, виробництва, складу, торгового центру і т.д. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять технічне обслуговування встановленої системи, нададуть безкоштовну консультацію та навчання операторів системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини