Системи контролю доступу (СКД)

Системи контролю доступу (СКД)

Системи контролю доступу (СКД) - це набір програм, апаратів, технічних засобів який застосовується для безпечного доступу. Мета даного комплексу - реєструвати вхідні - вихідні об'єкти (наприклад люди або транспорт) на певній зоні через точку прохідності: ворота, КПП, двері і т.д.

Головна місія цих пристроїв полягає в тому, щоб дати можливість людині контролювати доступ до певної території. Наприклад, кого впустити? В який час? На яку територію? Все це можна контролювати за допомогою даного комплексу.

Системи контролю доступу зчитують коди ключів touch memory і коди proximity карт.

Системи контролю доступу з використанням пристрою розділяються на мережеві (величезна мережа контролерів об'єднана між собою яка управляється за допомогою головного сервера) і локальні (на кожній точці є окремий контролер, який не пов'язаний з іншими).

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» готова запропонувати послуги з монтажу, а також проектування систем контролю доступу абсолютно будь-якої складності. Наша команда забезпечить Вам індивідуальний підхід виходячи з Ваших потреб. Наші досвідчені фахівці проведуть обслуговування системи, яку встановили, проконсультують абсолютно безкоштовно, а також навчать правильному оперування системою.

Елементи Системи Контролю Доступу

  • виконавчі механізми (ворота, двері, замки, турнікети, шлюзи);
  • електронні ідентифікатори (пластикові картки, «електронні таблетки» та інші пристрої);
  • зчитувачі (пластикових карток і інших електронних ідентифікаторів);
  • пристрою управління виконавчими механізмами (контролери, концентратори);
  • устаткування сполучення локальної мережі СКУД з комп'ютером;
  • програмне забезпечення.

Найпростіша двері зі звичайними механічним замком або звичайний турнікет з вахтою теж є своєрідною системою контролю доступу. Але електронні системи мають багато переваг. Вони служать для контролю доступу певних людей в певні приміщення і обмежують доступ для людей, які не повинні знаходитися в цих приміщеннях. Також системи можуть контролювати переміщення. Тобто контроль доступу - це розумний помічник для вирішення питання контролю входу / виходу, а також пересування об'єктів, будь то люди або ж транспорт.

Є різновид систем, які часом управляються одним і навіть декількома комп'ютерами. Ці системи дуже складно влаштовані з цього і багатофункціональні. Такий електронний монстр може контролювати ситуацію базуючись на нинішньому часі, дні тижня і навіть врахує, будній день це чи святковий.

Також така система зможе скласти цілий протокол подій. Наприклад, хто о котрій заходив, через які двері, скільки перебував у приміщенні і коли звідти вийшов. Також буде фіксувати спроби несанкціонованого проникнення.

Програмне забезпечення даних систем дозволяє отримати звіт про події, що відбуваються на об'єкті, що охороняється за певний проміжок часу.

Деякі системи контролю доступу мають ряд додаткових функцій таких як захист від незаконного проникнення шляхом передачі ключа доступу іншим особам, графічний план об'єкту, що охороняється на екрані комп'ютера з відображенням сигналів тривоги і т.д.

В основному дані системи використовують для того, щоб контролювати доступ, але також вони можуть використовуватися для обліку робочого часу, контролю проходження маршруту охоронцями, контролю різних пристроїв (освітлення, сигналізація тощо).

Пристрій і монтаж систем контролю і управління доступом:

Віддалений доступ

Процес, який з підтримкою мережевих протоколів ((Ethernet, RS-485, Internet і т.д.) дає можливість отримати доступ до пристроїв (сервер, реєстратор, персональний комп'ютер, контролер) для управління ними і контролювання їх стану.

Віддалений доступ дуже економить час системних адміністраторів, власників і операторів систем безпеки, а також значно спрощує їм роботу.

Монтаж системи контролю доступу

Монтаж системи контролю доступу цей захід в процесі якого досвідчені майстри встановлюють і налаштовують все елементи системи контролю доступу. Дуже важливим завданням монтажу системи контролю доступу є програмування контролера системи. Монтаж систем контролю обов'язково закінчується повною перевіркою працездатності починаючи з авторизації і закінчуючи перевіркою реакції замку.

Система контролю і управління доступом (СКУД)

За допомогою цієї системи можна не тільки управляти доступом за допомогою точки проходу, а й фіксувати кількість пройшли через точку людей, а також їх прізвища, кількість і проміжок часу, в який пройшов той чи інший чоловік, або транспорт.

Біометричні системи контролю доступу

Біометричні системи контролю доступу - це системи, які визначають особистість людини за біометричними даними (відбитку пальця, райдужці і сітківці ока, геометрії особи та іншим унікальним характеристикам людини).

Без сумніву, перевага біометричної системи перед іншими в тому, що проникнення сторонніх осіб на об'єкт, який знаходиться під контролем, практично не можливий. Найдоступніша з цих систем - система, яка розпізнає відбиток пальця.

Системи контролю доступу в приміщення

Цей вид систем контролю доступу дозволяє тримати контроль над прохідністю на певну територію або в приміщення. Ця система одна з найбільш простих.Такую систему можна за бажанням розробити як на основі сканування ключа доступу так і біометричну систему, яка буде реагувати, наприклад, на відбиток пальця певної людини.

Система контролю доступу в офіс

Дана система може контролювати як прохідність і доступ в офіс в цілому, так і в окремі його приміщення. Такі системи бувають двох видів, локальні і мережеві.

При необхідності можна будувати системи робочого часу співробітників на базі систем контролю доступу в офіс.

Контроль співробітників

Ця функція в обов'язковому порядку присутній у всіх організаціях, приватних і державних. За допомогою результатів, які надає система, навіть нараховується заробітна плата для працівників компанії. Коли за контроль співробітників відповідає певний посадова особа, то цілком може спрацювати "людський фактор". Використання електронного обладнання допоможе виключити даний "фактор". У нашому столітті, столітті технологій, будь-який процес намагаються зробити автоматичним, щоб полегшити життя людства і ця функція - не виняток.

Системи моніторингу

Такого виду система дозволяє спостерігати за об'єктом на дистанції.

Разом з системою відеоспостереження такий комплект дає можливість точно знати, де знаходиться співробітник, а також в якому він стані.

Турнікети

Турнікети це частина системи контролю доступу. Вони встановлюються в тих місцях, де буде точка проходу. Завдяки даному пристосуванню можна не хвилюватися, що по одному пропуску пройде кілька людей. Пропуск здійснюється тільки тоді, коли контролер системи подає відповідну команду.

Шлагбауми

Завдання шлагбаума - регулювати в'їзд транспорту на територію, що охороняється. Крім ручних шлагбаумів, які дуже поширені в нашій місцевості, є ще більш зручний варіант, такий як автоматичний шлагбаум. Перевага шлагбаумів перед воротами в тому, що вони відкриваються набагато швидше, вони менш громіздкі.

Цей вид контролю доступу буде доречний скрізь, наприклад на складах, автостоянках, зонах промисловості, а також на парковках.

Автоматичні двері

Найчастіше автоматичні двері це звичайні двері з вбудованими елементами системи управління, яка відкривається і закривається автоматично, без застосування фізичної сили. Такі двері можуть реагувати на наближення об'єкта, можуть управлятися за допомогою пульта або ж кнопки, яка знаходиться зовні. Незамінний придбання для громадських місць, вокзалів або держустанов.

Автоматичні ворота

Система контролю, яка вмонтована в такі види воріт дозволяє автоматично відчинилися воріт без стороннього втручання. Також ними можна керувати за допомогою натискання кнопки на спеціальному брелоку або ж за допомогою команди контролера системи контролю доступу.

Дані ворота мають різну конструкцію. Є двостулкові, одностулкові, а також ролетні ворота. Відкриваються ворота теж по різному: вгору, в сторону або ж всередину.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини