IP-відеоспостереження систем Hikvision і Light Vision

IP-відеоспостереження систем Hikvision і Light Vision

 

IP-відеоспостереження Hikvision vs Light Vision, в наш час, найчастіше використовується для того, щоб стежити за квартирою, за нянею, за приватним будинком або ж за котеджем. Тобто, мета установки систем відеоспостереження - візуальний контроль території або ж приміщення.

На сьогоднішній день бюджетні системи відеоспостереження переживають справжній бум, технології йдуть вперед, і вже вартість самої бюджетної камери складає близько 28 у.о. Відповідно, за ті ж 40-45 у.о. вже можна придбати камери досить хорошої якості, з гідною картинкою, за яку не доведеться червоніти інсталятору перед замовником. Причому ці камери брендів, які добре себе зарекомендували за довгі роки на ринку систем безпеки. Відеореєстратори теж не відстають, надають досить зручний інтерфейс, запис роблять з найменшою втратою якості та надають практично повний функціонал для комфортної роботи.

Але ціни опускаються не тільки на бюджетні аналогові системи відеоспостереження, а також і на HD і на IP. Причому на IP системи відеоспостереження, чомусь ціни падають швидше. І ось ми вже можемо говорити про бюджетні системах IP-відеоспостереження. Вартість камер для таких систем варіюється в межах 100-150 у.о. Відразу обмовлюся, D-Link і TP-LINK в ракурсі професійних охоронних систем не розглядаємо, втім, вони і не позиціонуються такими. Так от, IP-відеореєстратор теж радує своєю вартістю (150-200 у.о. на 4 канали), у порівнянні з HD системами відеоспостереження - серйозно виграє. Не можу не згадати про таку приємну дрібницю як вбудований комутатор з підтримкою PoE, що пристойно скорочує кількість робіт з монтажу системи відеоспостереження. Загалом, бюджет 4-канальної системи IP-відеоспостереження становить 700-850 у.о. з урахуванням монтажних робіт середньої складності. За ці гроші ми маємо: повнофункціональну 4-канальну систему IP-відеоспостереження з роздільною здатністю 1920 * 1080, частотою кадрів - 23 к / с, що надає доступ практично з будь-якого гаджета підключеного до інтернету.

Тепер перейдемо безпосередньо до порівняння Hikvision і Light Vision. Відразу хочу попередити, що позитивна думка склалася про обох брендах. Чого не скажу про знаменитого Axis, за яке платити потрібно на кожному кроці, причому досить дорого, а дороге програмне забезпечення дозволяє собі «зависати» прямо під час своєї ж презентації, але це інша історія. Не все гаразд і у розглянутих брендів, але у них і ціна відповідна, на мій погляд - головне до себе вимога - надійність вони відпрацьовують сповна. І все ж повернемося до характеристик:

Системы IP-видеонаблюдения 21. IP-відеокамери. Якість збірки і картинка дуже навіть непогані, комплектація теж на рівні, у Hikvision навіть трохи краще (комплектація). Що стосується характеристик даних систем відеоспостереження, то вони практично ідентичні, за винятком фокуса. Чомусь у Light Vision стандартним вважається фокус 4 мм, що не зовсім зручно при стандартному розміщенні камери відеоспостереження, в кутку, наприклад. Hikvision пішов у цьому питанні далі, і робить фокуси по 2,8 мм (майже 900) і 3,6 мм, що набагато зручніше на мій погляд. Звичайно ж, є варіанти установки, коли фокус потрібен і побільше, але тоді відповідно він підбирається виходячи з розрахунків, або просто береться варіофокал.

2. IP-відеореєстратор. Що стосується «серця» системи відеоспостереження, то тут по зручності управління і самому інтерфейсу вперед виходить Light Vision. Взяти хоча б таку функцію як перегляд інтенсивності руху (відповідно записи) по всіх камерах за добу одночасно на одному екрані, начебто дрібниця, а зручно, але от в Hikvision такої функції немає. Хоча колись, ще на комп'ютерних платах в програмному забезпеченні Hikvision версій 2.х.х і 4.х.х така можливість була. Так само, на мій погляд, інтерфейс і функціонал клієнтського ПЗ для сучасних мобільних гаджетів Light Vision (SuperLivePro) трохи приємніше і зручніше Hikvision (IVMS-4500). Але тут все тече і все змінюється, оновлення та покращення проходять досить часто.

3. Технічна підтримка і гарантія. Устаткування обох брендів, придбане через нашу компанію мають повну гарантію 12 місяців з дня покупка. Що ж стосується технічної підтримки, то вона теж на досить високому рівні, виробник практично завжди на зв'язку і готовий надати інформацію по будь-якому проблемного питання. Встановлення систем відеоспостереження, таких як IP-відеоспостереження - хороше рішення для тих, хто не має можливості постійно перебувати в одному місці. Якщо Ви не шкодуєте своїх грошей на якість і зручність у використанні, то це рішення саме для Вас.

На закінчення хочу сказати, що обидва розглянутих у статті бренду, досить динамічно розвиваються і швидко розширюють свої осередки на ринку систем безпеки. У подальших статтях ми спробуємо проаналізувати характеристики обладнання брендів верхнього цінового діапазону, таких як Samsung, Axis, Panasonic.

Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки» є справжніми професіоналами і мають величезний досвід, роблять установку систем відеоспостереження будь-якої складності, а також за бажанням замовника встановлюють всілякі функції. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини