Система відеоспостереження для дачі

Система відеоспостереження для дачі

 

Якщо Ви відвідуєте свою дачу лише час від часу, то вельми корисно бути в курсі того, що відбувається в період Вашої відсутності. Для цього система відеоспостереження для заміського будинку повинна мати можливість вміщати великий архів відеоінформації, а також повинна мати здатність запису по сигналу детектора руху. У таких випадках на допомогу власникові котеджу може прийти якісний відеореєстратор, оснащений містким жорстким диском для зберігання відео.

На території дачі та прилеглої ділянки існує кілька зон, які необхідно контролювати камерами відеоспостереження. У числі таких зон: дворова територія навколо житлового будинку, додаткові будови (гараж, будиночок для гостей і т.п.). Камери відеоспостереження усередині приміщення заміського будинку зазвичай встановлюються замаскованими або вмонтованими в різні предмети інтер'єру. Часом же для встановлення всередині приміщень використовуються купольні камери відеоспостереження, які досить привабливі в естетичному плані, крім того, можуть застосовуватися відеокамери з кріпленням на кронштейнах найрізноманітнішої форми. Щоб відеоспостереження для дачі було більш інформативним, всередині приміщень переважніше буде використовувати кольорові відеокамери.

Для випадків вуличної установки використовуються відеокамери в гермокожух із захистом від пилу і вологи, а часом і камери в антивандальному виконанні. В даний час для вуличної установки використовуються або чорно-білі камери, або відеокамери типу «день-ніч». Днем такі моделі камер передають на відеореєстратор кольорове зображення, а вночі вже - чорно-біле. Найчастіше камери, що працюють в режимі «день-ніч», мають в своїй конструкції інфрачервоні фільтри для забезпечення чіткої видимості в нічний час. У деяких випадках можуть використовуватися камери без інфрачервоних фільтрів спільно зі спеціальними інфрачервоними прожекторами, які забезпечують відмінну дальність огляду навіть у повній темряві.

У кінцевому рахунку продумана система відеоспостереження для дачі здатна забезпечити Вам комфортний доступ відразу до всіх встановленим камерам. Крім того, в будь-який момент часу буде можливий перегляд відеоархівів за певний часовий інтервал з конкретних камер спостереження.

Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» якісно змонтують систему відеоспостереження для дачі, налаштують і перевірять в різних режимах роботи, здадуть систему в експлуатацію. Технічну підтримку по телефону надаємо круглосуточно. Дзвоніте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини