Система контролю доступу в офіс

Система контролю доступу в офіс

Завдяки офісній системі контролю доступу Ви можете фіксувати пересування по точках контролю і робити необхідні записи в журналах, такі як час приходу, посаду, прізвище ім'я по батькові та ін. Ви можете управляти доступом в різноманітні приміщення в реальному часі і розставляти дозволу доступу з прив'язкою до часу , як на групи, та й на індивідуальні ідентифікатори. Також Ви можете вести облік запізнень або ранніх відходів і фіксувати все в певних журналах. Формувати звіти про події і розташуванню працівників офісу.

Більш складні системи з урахуванням робочого часу призначені для офісів, де потрібен точний контроль працівників і для великих об'єктів. За допомогою цієї системи Ви зможете контролювати понаднормові, запізнення, перерва на обід, догляд і перебування поза свого робочого місця всього персоналу. Відповідно Ви зможете контролювати весь час, проведений на контрольованій території.

Установка електронних прохідних підвищить Вашу оперативність. Вони спростять роботу системи і офісу. Прохідні допоможуть організувати швидкий прохід персоналу і відвідувачів, у яких обмежений доступ в контрольованих приміщеннях.

Для великих офісів, і об'єктів де потрібен точний контроль персоналу, встановлюються більш складні системи з урахуванням робочого часу (Сурва) дозволяють враховувати весь час проведене на об'єкті контролю (запізнення, понаднормові, перерви, обіди, ранній відхід, перебування поза свого робочого місця та ін .).

Також для оперативності, встановлюють електронні прохідні, які спрощують роботу системи і всього офісу, надаючи оперативний прохід персоналу, і прохід відвідувачів з обмеженим доступом до контрольованих приміщень.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» пропонує широкий спектр пристроїв для монтажу системи контролю доступу в офісах.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини