Роль біометрії в системі управління персоналом

Роль біометрії в системі управління персоналом

Підрядникам та працівникам у багатьох провідних галузях на підприємствах і в організаціях доводиться дуже непросто, коли приходить необхідність налагодження управління їх робочою силою.

 

Найчастіше система управління зайнятістю ухиляється від завдання відстеження тимчасових робочих. Більш того, обробка заробітної плати таких тимчасових працівників стає досить напруженою завданням час від часу. Система безпеки і контролю доступу може також стежити за постійними і тимчасовими робочими, реєструючи час їх перебування на робочому місці.

 

При використанні біометрії для вирішення подібного роду завдань, разрешатспрактично всі труднощі, що переважають в управлінні робочими і підрядниками на виробництві або в бізнесі іншого роду. Біометрія, в поєднанні з системою управління доступом на підприємство, буде не тільки висвітлювати загальні процеси пересування співробітників, але і зменшить недбалість. Коли система використовує технологію Biometrics, всі управлінські операції, пов'язані з придбанням належної робочої сили, усуненням неправильного виставлення рахунків відповідно до статистики відвідуваності кожної тимчасової або звичайною робочої сили, стають керованими тільки одним натисканням пальця робітника.

 

Переваги біометричної системи в управлінні рабочй силою

 

Стандартна практика управління робочою силою мала безліч невдалих моментів. Традиційний процес не володів достатньою ефективністю для продуктивного виконання нормативів робочих годин співробітниками організацій. На практиці було неймовірно складно точно вказати кількість людино-годин, а також реального часу перебування працівників на об'єкті.

 

Основним недоліком старої практики управління часом і працею співробітників було здійснення контролю над винагородою робітників, найнятих на короткий термін. Абсолютна рішення всіх цих незручностей, пов'язаних з управлінням робочою силою, може бути видалено сисемой контролю доступу та обліку робочого часу з додатковою перевагою в управлінні щоденної заробітною платою, компенсацією за медичну допомогу, дозволами на відпустку, реєстрацією обслуговування і багатьом іншим. І все це тепер можливо з використанням біометрії, яка дозволяє збирати неймовірно чітку персоналізовану інформацію по кожному співробітнику. Ви не тільки захистите себе і підприємство від проникнення несанкціонованих особистостей, а й будете впевнені в сумлінності та достовірності інформації по кожному співробітнику.

 

Реалізація рішення по управлінню робочою силою

 

Для використання кращих метод управління робочими кадрами необхідно використовувати біометричну технологію в системі управління контролем доступу. Біометричні риси кожного робітника або підрядника повинні бути лічені за допомогою біометричного пристрою, щоб зробити картографування біометричних даних для реєстрації та перевірки особи. Відділ кадрів може зберегти інформацію про унікальну особистість всіх постійних і тимчасових працівників. Система гарантує, що тільки зареєстровані та уповноважені працівники можуть отримати доступ до приміщень з проголошеним статусом підвищеної безпеки. Згодом тільки санкціонованим працівникам буде дозволено входити в приміщення фірми.

Переваги біометричної системи для будь-якого підприємства

 

Система з біометричними параметрами може служити поштовхом для небувалого підвищення продуктивності:

 

- Надійна реєстрація робочих або підрядників за допомогою біометричної системи, шляхом маркування часу перебування на об'єкті.

 

- Обмеження доступу до приміщень окремим співробітникам.

 

- Надання доступу до приміщень тільки в певний період часу.

 

- Рішення забезпечує безпеку і продуктивність.

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини