Радіо жучок для прослуховування

Радіо жучок для прослуховування

Радіо жучок для прослуховування - це звичайний радіопередавач, який забезпечений мікрофоном. Радіо жучок віщає в діапазоні FM частот, так що його можна зловити на звичайному приймачі. Цей сигнал є відкритим і кожен бажаючий його чує, тому при проведенні прослушки по відкритому каналу доцільно зміщувати частоту сигналу радіо жучка із загальнодоступного громадського діапазону.

Останнім часом багато почали замінювати радіо жучки GSM жучками. GSM-жучок - це універсальний і сучасний пристрій нового покоління. Дане підслуховуючий пристрій володіє великим радіусом дії і має об'ємний акумулятор, який дозволить пристрою працювати в режимі очікування від 7 до 10 днів, а в режимі прослушки від 2 до 4:00. Для того щоб скористатися данним жучком для прослуховування необхідно лише зателефонувати з будь-якого телефону на номер SIM-карти, яку заздалегідь потрібно встановити в GSM-жучок. Якщо виникає необхідність, то жучок можна налаштувати на функцію автопрезвона. Ця функція передбачає автоматичну активацію жучка голосом або будь-яким іншим шумом, виниклим в периметрі дії GSM-прослуховування. Тобто, коли в приміщенні, де стоїть жучок, виникає якийсь шум, або чутна якась мова, GSM-жучок зреагує на це і сам передзвонить на попередньо запрограмований номер телефону.

Не дивлячись на переважні характеристики GSM жучка, радіо жучок має менші розміри і коштує набагато дешевше, а також використання даного підслуховуючого пристрою не вимагає витрачання коштів на стільниковий зв'язок, йому потрібно лише харчування, можна від батареї або іншого джерела постійного струму.

Сьогодні є досить багато причин, щоб використовувати радіо жучок. Зазвичай до їх застосування вдаються в моменти, коли потрібно на відстані проконтролювати іншої людини, а також, коли потрібно забезпечити безпеку собі чи близьким людям. Часто набувають даний пристрій батьки, турбуються про своїх дітей. Варто зауважити, що радіо жучок допомагає контролювати і прослуховувати не тільки людини, але також може охороняти квартиру, магазин або сейф. Якщо пристрій надійно замаскированно, то зловмисники будуть дуже швидко викриті.

Так що можна зробити висновки, що радіо жучок - це мініатюрний радіоприймач, який має автономне або мережеве живлення. Спочатку були радіо жучки лампові, вони мали досить великий розмір, потім жучки стали працювати на транзисторі і значно зменшилися.

Лицензия-1Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослуховування, компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини