Протипожежна вентиляція

Протипожежна вентиляція

 

Сучасна система пожежної безпеки включає в себе не тільки систему сигналізації та оповіщення. Одним з важливих Елемонт пожежної Безпечність сучасних будов є автоматична протипожежна вентіляція. Протівопожарная вентиляція складається з системи димовидалення, системи подачі повітря в пожежні коридори і сходові клітки. Система димовидалення включає в себе систему повітропроводів, ізольованих вогнезахисним матеріалом з необхідним межею вогнестійкості, вентиляторів димовидалення, протипожежних клапанів і автоматики. У систему подачі повітря входять вентилятори підпору, повітроводи припливної системи вентиляції, протипожежні клапани, як вогнестримувальних заслінок в загальнообмінної вентиляції.

Протипожежна вентиляція призначена для максимально швидкого видалення диму та продуктів горіння від евакуаційних шляхів і здатна працювати з запиленими газоповітряної суміші при високих температурах. За правилами протипожежної безпеки вентилятори димовидалення повинні володіти високою продуктивністю, а димовидаляючі повітроводи зі сталі виготовляються великого перерізу, щоб забезпечити протока великого обсягу повітряної суміші. Тонколистовий метал воздуховода під впливом вогню швидко розжарюється і починає деформуватися, через що димовідвідна магістраль розгерметизується і не виключено попадання в сусідні приміщення диму та продуктів горіння. Тому повітроводи протипожежної вентиляції повинні бути огнеізоліровани.

Залежно від схеми вентиляції на витяжних і припливних повітроводах встановлюються клапани димовидалення та протипожежні клапани, відповідно. У загальнообмінної системи вентиляції встановлюються протипожежні клапани з відкритою вогнезахисної заслінкою. При спрацьовуванні протівопожатной автоматики, клапан закривається, і таким чином, блокує проникнення диму в сусідні приміщення. Клапани димовидалення встановлюються в повітроводах протипожежної вентиляції. Протипожежна заслінка відкривається при спрацьовуванні автоматики, а при нормальних умовах - закрита. Залежно від типорозміру повітропроводів, протипожежні клапани виробляються круглого і прямокутного перетинів. Зараз неможливо уявити сучасний проект приміщень та будівель будь-якого призначення без протипожежної системи вентиляції, покликаної запобігти людським жертвам при виникненні пожеж.

Залежно від Ваших завдань, масштабу об'єкта, бюджету ми розробимо для Вас індивідуальний проект системи пожежної сигналізації та монтаж систем пожежогасіння. У числі інших робіт ми виконуємо узгодження проекту і його здачу в органах Держпожнагляду.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає своїм клієнтам широкий вибір систем і комплектуючих пожежної сигналізації - від локальних систем безпеки на основі аналогових датчиків до централізованих систем з цифровими датчиками, що дозволяють з високою точністю визначити місце загоряння. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: