Прослуховування: виявлення та захист

Прослуховування: виявлення та захист

Пошук і виявлення прослушки і захист прав на конфіденційність

Однією зі складових безпеки Вашого бізнесу та безпеки Вашої родини є захист себе від прослуховуючих пристроїв на роботі і в побуті. На превеликий жаль, ніж Ви стаєте успішніше, тим більше "доброзичливців" зазіхають на Вашу конфіденційність. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу»проводить пошук прослуховуючих та відео пристроїв в приміщенні, мобільних телефонах і автомобілях. ми надаємо висококваліфіковані послуги сучасним обладнанням. Співробітники нашої компанії мають всі необхідні дозволи і кваліфікацію в цій справі, що підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Замовити пошук прослушки і розробку системи захисту від прослуховуючих і шпигунських пристроїв Ви можете з будь-якого з представлених номерів телефону, замовити зворотний дзвінок або заповнити форму для зворотного зв'язку. (044) 333-88-99          (096) 875-77-51          (099) 448-83-83

Що таке шпигунське обладнання і яке воно буває

У ситуації, що в даний час ситуації, коли країна знаходиться на межі економічної кризи, методи ведення бізнесу все більше виходять за рамки закону. Обізнаний - значить, озброєний, і багато хто не обмежуються банальною комерційної розвідкою, а займаються страшенним шпигунством. Причому, на війні за прибуток всі методи хороші, вважають вони. У хід йде і прослуховування телефонів, і установка «жучків» (прихованих радіопередавальних камер, мікрофонів), і стеження за автотранспортом (GPS-трекери) і т.д. З огляду ж на неймовірну доступність даного роду приладів на «чорному» ринку, цим не займаються тільки ледачі. Метою шпигунства не завжди є отримання комерційної інформації має певну цінність, також можуть полювати за компроматом, за допомогою якого в перспективі отримують потрібну інформацію або іншу вигоду. Для того, що б убезпечити себе і свій бізнес від даного виду загроз, необхідно: Перевірити всі можливі місця і транспорт на присутність «жучків», шпигунського устаткування, підслуховуючих пристроїв, прослуховування телефону і т.д .; Розробити і змонтувати систему захисту від установки в подальшому такого і подібного обладнання для захисту від зняття інформації з пасивним каналах витоку (вікна, стіни, батареї і т.д.).

Прослуховування телефону

Прослушка телефону - один з поширених методів негласного отримання інформації, що використовується переважно органами правопорядку за відповідним дозволом судових органів. Але, за певну суму грошей, ще пару років назад можна було придбати спеціальний комплекс, за допомогою якого можна було підключиться практично до будь-якого мобільного телефону і підслухати розмову. Органи правопорядку активно борються з подібного роду пристроями, але загроза залишається. Можуть організувати і прослушку провідного телефону, підключившись до лінії або вмонтувавши «жучок» у сам апарат. На сьогоднішній день є безліч методів боротьби з прослуховуванням телефону, а на ринку в достатку пристрою для захисту як телефонних розмов та й несанкціонованого доступу до мікрофону Вашого телефонного апарату.

Підслуховуючі пристрої

До підслуховує пристроїв відносяться як активні пристрої передають сигнал по радіо й провідним каналам, так і пасивні пристрої (всілякі стетоскопи) для зняття інформації (відображеної) з вторинних джерел. Пристрої для прослуховування в більшості випадків мають компактний вигляд і легко ховаються, а пасивні взагалі можуть встановлюватися в сусідніх кімнатах або знімати сигнал з відстані (лазерні пристрої знімають звук з коливання стекол у вікні під впливом звукових хвиль). Найбільш ефективний метод пошуку активних підслуховуючих пристроїв - візуальний детальний огляд, а ось пасивні - виявити практично неможливо, від них можна тільки захиститися.

Захист від прослуховування

Захист від прослуховування - комплекс заходів та засобів щодо захисту об'єкта або процесу від несанкціонованого отримання інформації (прослушки). Захист від прослушки в більшості випадків включає в себе:

 • захист телефонних переговорів по дротових і мобільним лініях зв'язку;
 • захист розмов під час проведення нарад (переговорів) від підслуховування за допомогою радіо і дротових «жучків»;
 • захист розмови під час проведення нарад (переговорів) від засобів пасивного знімання інформації;
 • захист розмови від запису на диктофон одним з учасників.

Звертаємо вашу увагу, що першим етапом завжди йде перевірка приміщень (автотранспорту) на предмет наявності закладних пристроїв ( «жучків»).

Технічний захист інформації (приміщень)

Існують наступні канали витоку інформації і можливості знімання інформації:

 1. Витік інформації за рахунок структурного звуку в стінах і перекриттях.
 2. Витік інформації по системі вентиляції.
 3. Витік інформації по трубах опалення, пожежогасіння, металевих балок і конструкцій.
 4. Передача інформації по проводах мережі електроживлення, через лінії зв'язку і по проводах охоронно-пожежної сигналізації.
 5. Передача інформації за допомогою радіо-закладок.
 6. Знімання акустичної інформації з використанням мобільних телефонів.
 7. Знімання акустичної інформації з використанням диктофонів.
 8. Лазерний з'їм акустичної інформації з вікон.
 9. Знімання інформації спрямованим мікрофоном і дистанційний з'їм відео інформації (оптика).
 10. Побічні електромагнітні випромінювання радіоелектронної техніки.
 11. Внутрішні канали витоку інформації (через обслуговуючий персонал).
 12. Методи блокування технічних каналів витоку інформації і показники можливостей перехоплення мовної інформації вказані в наступній таблиці.

Шпигунське обладнання

Шпигунське обладнання - обладнання, яке призначене для негласного отримання інформації. До шпигунського устаткування відносяться всілякі шпигунські штучки: радиопередающие пристрою «жучки» (відеокамери, мікрофони), мікрофони передають про провідним каналам (телефонна мережа, електропроводка, сигналізація), пристрої для пасивного знімання інформації (вентиляція, опалення, стіни, скла вікон і т. д.), пристрої для підслуховування телефонних переговорів і інші. Асортимент шпигунського устаткування на ринку дуже широкий. Звертаємо Вашу увагу на статтю 359 Кримінального кодексу України «Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації», яка регламентує, а точніше забороняє їх використання. Ліцензія-1 Наша компанія не займається продажем і установкою підслуховуючих пристроїв. Ми виробляємо пошук закладних пристроїв в офісах, квартирах, приватних будинках, автомобілях, а також мобільних телефонах!

Гарантуємо повну конфіденційність, оперативність і надійність. За результатами перевірки складаємо акт з детальними рекомендаціями щодо захисту інформації в подальшому, а при укладенні договору технічного супроводу Ви отримуєте регулярні перевірки за оптовою ціною.Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини