Пожежна сигналізація - основа Вашої безпеки

Пожежна сигналізація - основа Вашої безпеки

 

Основою будь-якої системи безпеки є пожежна сигналізація. Пожежна сигналізація - це комплекс технічних засобів, що складається із спеціального обладнання, призначеного для охрани приміщення від пожежі. Дана система здатна визначати ознаки загоряння на початковому етапі, попереджати людей про пожежу і включати установки автоматичного пожежогасіння.

До складу пожежної сигналізації входять:

  • електроживлення - технічні пристрої, що забезпечує всі прилади системи безперебійним електричним живленням;
  • приймально-контрольні прилади призначені обробити отримані сигнали, впорядкувати їх в архіві подій, управляти оповіщенням про пожежу та пожежогасінням згідно закладеної програмі;
  • датчики - сенсорні пристрої, здатні виявляти ознаки пожежі і передавати інформацію на прилад управління. Розрізняються по виконанню і типом визначення загоряння;
  • сповіщувачі - це спеціальні датчики, включені в шлейф пожежної сигналізації, визначають пожежа по одному або декільком факторам. За способом спрацювання їх поділяють на автоматичні і ручні.

Ручні сповіщувачі спрацьовують з примусового дії людини. Це може бути натискання кнопки пожежа, розбиття скла або опускання важеля. Їх встановлюють на шляхах евакуації в добре освітлених місцях для запуску тривоги і засобів автоматичного пожежогасіння. Розрізняють:

  • димові сповіщувачі - реагують на появу диму або пари;
  • теплові сповіщувачі - видають сигнал тривоги при підвищенні температури;
  • сповіщувачі полум'я - визначають загоряння по оптичному випромінюванню вогню;
  • газові сповіщувачі - спрацьовують при тлінні або горінні;
  • комбіновані сповіщувачі - поєднують в собі датчики декількох типів сработки.

Вибираючи пожежну сигналізацію слід розрізняти всі її види.

1. Порогова система видає тривожні сигнали про пожежу при настанні певного значення опору шлейфу. Шлейф пожежної сигналізації - це негорючий кабель, що з'єднує датчики і сповіщувачі з приймально-контрольними приладами.

2. Адресна пожежна система за способом передачі сигналів буває провідний або бездротова. У ній кожен прилад і сповіщувач мають свою унікальну адресу, що дозволяє більш точно визначати місце загоряння. Дана система найбільш підходить для середніх і великих приміщень і є найнадійнішою.

Провідна система буває адресному або аналогової. Вона передає тривожні сигнали, веде обмін інформацією між керуючими приладами і сповіщувачами за спеціальним негорючому кабелю. Негорючі проводу мають різний ступінь вогнестійкості для різних приміщень, які захищаються.

Бездротова система здійснює обмін інформацією і передає тривожні сигнали з радіозв'язку на певній частоті. Кожен окремий елемент радіоканальної системи має автономне джерело живлення і унікальна адреса, що дозволяє більш точно визначати ознаки загоряння. Радіоканальні системи протипожежної сигналізації вигідно встановлювати на великих об'єктах і в приміщеннях, де неможливо або дуже дорого вести кабельні роботи.

3. Адресно-аналогова протипожежна система дозволяє включати в себе адресні датчики і більш точно визначати місце виникнення пожежі. У теж час в ній використовуються аналогові сповіщувачі для вимірювання температури, тиску та інших корисних функцій автоматичного контролю.

Встановлення пожежної сигналізації представляє комплекс технічних засобів, робота яких спрямована на виявлення вогнищ займання і передачі сповіщень про це. Крім того, якщо встановити пожежну сигналізацію, з'являється можливість в автоматичному режимі включати установки пожежогасіння, протидимного захисту для створення максимально сприятливих умов для порятунку людей і матеріальних цінностей.

Будь-які роботи з монтажу та обслуговування пожежних сигналізацій вимагають ліцензії, тому їх проведенням повинні займатися професіонали. Таких досвідчених фахівців може надати компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу». Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: