Ознаки прослуховування телефону

Ознаки прослуховування телефону

1. Підвищена температура телефонного акумулятора.

Перші ознаки прослуховування телефону - це акумулятор. Доторкніться область батареї телефону, коли він в режимі очікування - якщо там буде тепло або гаряче, це говорить Вам, що телефон активно використовується. Підвищення температури акумулятора означає надмірне навантаження (Активно працює приховане додаток). Можливо, цей додаток і є шпигунська програма, встановлена на телефон для прослуховування.

2. Затримка при включенні телефону.

Вимикаючи свій мобільний телефон, спостерігається затримка підсвічування або відмова від виключення взагалі (підсвічування не гасне, і проходить значний час поки апарат згасне), то ймовірно, що Вас прослуховують. Намагайтеся звертати увагу на нетипове, нелогічне, іншими словами "дивне" поведінку Вашого мобільника. Але подібні речі можуть бути наслідком апаратних або програмних помилок (наприклад, якщо Ви встановили неліцензійне додаток).

3. Батарея швидко сідає.

Мобільний телефон став вимагати зарядку набагато частіше - це характерна ознака потенційної телефонної стеження. Якщо Ви користуєтеся телефоном як завжди, не виключено що Ваш мобільний використовується без Вашого відома ким іншим. Якщо стільниковий телефон на прослуховуванні, то заряд батареї витрачається швидше. Прослуховується GSM телефон може постійно записувати що відбувається навколо, а виглядає так, наче просто лежить. Щоб стежити за швидкістю розряду телефону існують зручні програми.

4. Нестандартна активність телефону.

Коли Ваш телефон працює, чи буває так, що у нього раптово загоряється підсвічування, самі по собі встановлюються якісь процеси, відбувається автоматичне перезавантаження або перереєстрація в мережі? Незвичайне поведінку мобільного телефону може означати, що хтось віддалено керує Вашим мобільним. Але будьте уважні, перед тим як бити тривогу переконайтеся, що симптоми чіткі. Найчастіше буває, що користувач сам назапускает додатків, провокуючи телефон на нестабільну роботу.

5. Наявність перешкод.

Використовуючи телефон поблизу до електронних пристроїв (магнітофон, телевізор, магнітола, колонки) буде створюватися перешкода. Будь легко впізнає цей процес по характерному "булькання". Такі перешкоди - абсолютно нормальне явище, якщо це відбувається безпосередньо під час передачі даних (поки Ви телефонуєте або Вам телефонують або під час розмови, або при відправці СМС повідомлень). А якщо "булькання" відбувається саме по собі, не залежно від дій господаря телефону, просто в режимі очікування, то на це слід звернути увагу.

6. Присутність сторонніх шумів.

Під час розмови, мобільний що знаходиться «на прослуховуванні» буде створювати перешкоди. Найчастіше незначні, на зразок луни, електричних розрядів, тріска, ефекту віддзеркалення - такі звуки можуть свідчити про те, що вас прослуховують. Так само і у випадку пульсуючого шуму з динаміка телефону, коли він не використовується. У випадку якщо у Вас достатньо підстав вважати, що Ваш мобільний телефон прослуховується, необхідно звернеться за допомогою. Якщо Ви підозрюєте, що Вас прослуховують, і хочете запобігти витоку інформації, звертайтеся за консультацією в компанію «Сучасні системи безпеки бізнесу». Ми перевіримо Ваше пристрій на наявність прослуховуючої апаратури і вживемо заходів, спрямовані на боротьбу зі спостереженням. Наші клієнти можуть бути абсолютно впевнені в професійному підході, збереженні конфіденційності та оперативній роботі фахівців компанії. Ми реалізуємо комплекс ефективних заходів, які дозволяють захистити Ваші дані від посягання зловмисників. Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослуховування, компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини