Охоронні та пожежні системи

Охоронні та пожежні системи

Охоронні та пожежні системи: встановлення та продаж

Наша компанія протягом довгого часу займається проектуванням, продажем і установкою охоронних і пожежних систем. Фахівці нашої компанії мають всі необхідні документи дозволяють монтувати дане обладнання. У нашому інтернет-магазині продається все необхідне обладнання для монтажу як охоронних так і пожежних систем. Зателефонувавши нам за номерами телефону ви зможете проконсультуватися з нашими фахівцями по будь-якому питанню абсолютно безкоштовно. Також Ви можете, зателефонувавши на номери або заповнивши форму для зворотного зв'язку замовити монтаж даної системи.

Охоронні та пожежні системи - що це і для чого призначені

Це складно влаштоване технічне обладнання, призначене для того, щоб вчасно виявити загоряння або ж незаконне проникнення в охоронювану зону. Протипожежна система - це набір складається з декількох пристроїв, який дозволяє вчасно визначити виникнення пожежі та усунути його. У набір такого протипожежного комплексу входить пожежна сигналізація, автоматичне пожежогасіння; система оповіщення людей при пожежі; пожежний водопровід; засоби первинного пожежогасіння; плани евакуації; системи димовидалення. Не так давно існувала думка, що установка охоронних систем потрібна тільки для забезпечення безпеки магазинів, торгових точок, банків та інших великих закладів. Але в наш час це абсолютно не так! Кожен приватний будинок або територія без охорони ризикує стати жертвою злоумишленніков.По даними головного управління Нац-поліції загальне число крадіжок збільшилася за останні роки в два рази, третина з них - будинки і квартири. Щоб убезпечити своє майно вчасно на сьогоднішній день існують системи сигналізації, відеоспостереження а також системи контролю доступу які з легкістю допоможуть Вам уникнути найбільш неприємних ситуацій без додатків будь-яких зусиль. Ось уже кілька років наша компанія робить все, щоб радувати своїх клієнтів найефективнішими системами безпеки а також пожежними системами. Команда кваліфікованих професіоналів завжди раді надати Вам свої послуги. Багатий досвід роботи в своїй сфері а також технічну освіту наших співробітників допоможуть зробити все швидко, а головне якісно. Захистіть себе і своїх близьких, ми із задоволенням Вам в цьому допоможемо!

Охорона об'єктів

Охорона будинку

У нинішній час системи безпеки користуються дуже великою популярністю в світі оскільки вже сотні тисяч людей встигли оцінити переваги таких "охоронців". Придбавши собі даного помічника завжди можна спати спокійно НЕ переживаючи за своє життя, життя близьких а також за нажите майно.

Перелік послуг "охорона будинку":
 • аналіз захисту території, завдяки якому можна визначити «слабкі» місця;
 • встановлення систем відеоспостереження для припинення проникнення;
 • монтаж сигналізації та інші.

Кожна послуга має величезне значення для якісного захисту від правопорушників. Охорона будинку це те, що зробить сон спокійним а також додасть Вам впевненості в тому, що Ваша родина під надійним захистом.

Охорона квартири

Охорона квартири це цілий комплекс ефективних заходів для охорони вашого житла. Ця послуга з кожним днем стає все популярнішим оскільки кількість крадіжок і зломів в нашій країні швидко зростає. Зловмисники вигадують все нові і нові засоби для проникнення всередину, наша ж команда думає на перед і вже знає, як убезпечити Вашу квартиру від підступних злодіїв.

Перелік обладнання, що застосовується:
 • системи відеонагляду;
 • системи охоронної сигналізації;
 • системи контролю доступу;
 • системи пожежної безпеки.

Охорона квартир - сучасний метод захисту, яким повинен скористатися кожен, хто прагне захистити своє майно від зловмисників.

Охорона дачі

До охорони дачі потрібно підходити з більшою серйозністю, ніж до квартири. Якщо в квартиру злодії можуть проникнути в основному через двері, то в будинку є безліч лазівок таких як ворота вбудованих гаражів, вікна, двері, дах і т.д. Система охорони для дачі в основному включає в себе відеоспостереження, сигналізатори візуальні і звукові, записуючі пристрої, акумулятори підтримки заряду в разі відключення електроенергії і т.д Завдяки цьому обладнанню відбувається запис зовні ділянки і всередині будинку, при необхідності подається сигнал на пульт і до вас відразу ж виїжджає найближчий екіпаж охорони.

Охорона магазину

Особливість магазину полягає в тому, що в ньому зазвичай більше кількість покупців і дуже багато товарів, за якими звичайній персоналу не встежити. Щоб полегшити життя і убезпечити свій бізнес рекомендується відразу ж при відкритті магазину подбати про охорону. Надалі це може врятувати від величезних збитків, значно заощадивши Ваші гроші і нерви адже в магазинах крадіжки це дуже часте явище.

Для магазинів надається дуже широкий спектр послуг безпеки:
 • пожежна сигналізація;
 • системи оповіщення (для того, щоб запобігти паніці і організувати евакуацію покупців);
 • системи охоронної сигналізації;
 • тривожна кнопка з передачею сигналу на наш пульт охорони (для забезпечення миттєвого реагування на надзвичайні ситуації);
 • система контролю і управління доступом (щоб убезпечити приміщення від проникнення сторонніх осіб, а також здійснювати облік і контроль присутності персоналу на робочому місці).

Охорона магазинів це складна система про що стоїть з кількох типів обладнання. Використання сучасних технологій в поєднанні з професіоналізмом нашої команди дадуть безсумнівно відмінний результат!

Охорона офісу

Для багатьох власників і підприємців найважливішим питанням є охорона офісів, так як офіс - це місце, де будується Ваш бізнес: зберігається важлива документація, варто дорога техніка, працюють Ваші співробітники. Відповідно необхідно серйозно і професійно підійти до організації. Сучасні системи безпеки забезпечують своєчасний захист працівників офісу та майна. Вони дозволяють відстежити всі події, які відбулися на підконтрольному об'єкті, і оперативно на них реагувати. Це можна встановити за допомогою таких систем: охоронної сигналізації; пожежної сигналізації; тривожної сигналізації; підключення на пульт охорони; систем відеоспостереження; систем контролю доступу; домофонів. Охорона офісів дозволяє з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами забезпечити високий рівень безпеки від кримінальних та економічних загроз.

Охорона периметра

Система для охорони периметра відразу реагує на спроби проникнути на територію, що охороняється зону тобто як тільки небажаний гість перетинає периметр, система відразу його фіксує. За рахунок миттєвої дії системи противник буде виявлений ще до того, як добереться до більш важливих об'єктів. Для надійного захисту об'єкта існують системи кількох видів. Щоб швидше визначитися з охоронною системою просто зателефонуйте за номерами вказаними на сайті, і кваліфікований фахівець допоможе вибрати те, що потрібно саме Вам.

Пультова охорона

Пультові охоронні системи - це миттєва реакція на спрацьований датчик. Охоронна система підключена до пульта охорони може бути набагато дієвіший, ніж автономна система охорони.

Ось кілька тому доказів:
 • пультові охоронні системи припускають наявність безлічі датчиків і детекторів, підключених до автономних джерел живлення, що дозволяє вести цілодобовий віддалений контроль над об'єктом;
 • датчики можуть бути налаштовані на оповіщення не тільки про несанкціоноване проникнення, але і про інших тривожних ситуаціях;
 • системи оповіщення мають гнучкі параметри, що дозволяють зробити налаштування таким чином, щоб звести до мінімуму помилкові спрацьовування.

Пожарные системыПожежна безпека

Пожежні системи

Пожежа - цілком неконтрольований явище. Вогонь може запросто за лічені секунди знищити майно вже не кажучи про небезпеку для життя і здоров'я людини. Щоб убезпечити себе від подібних ситуацій, потрібно моментально реагувати на виникнення пожежі. Якщо людське око ще не здатний встежити за всім, що відбувається навколо, то сучасні досягнення науки з легкістю впораються з цим завданням. До цих досягнень однозначно потрібно віднести системи пожежної безпеки, оскільки завдяки цим винаходам ми можемо вчасно виявити пожежу і відразу нейтралізувати його ще до того, як він заподіє нам великі неприємності.

Сигналізації

Охоронна сигналізація - це набір складається з різного технічного обладнання мета якого захищати майно, життя людей і товарно-матеріальні цінності.

Існують два види охоронних сигналізацій: пасивна та активна.

Пасивна охоронна сигналізація це комплекс обладнання і дій спрямований для того, щоб привернути охоронну службу або ж власника. Активна ж охоронна сигналізація служать для того, щоб запобігти проникненню в об'єкт, що охороняється або сейф. Монтаж пожежної сигналізації це необхідний етап для того, щоб убезпечити об'єкт від виникнення пожежі. Система пожежної сигналізації може запросто вчасно виявити місце загоряння і попередити про це обслуговуючий персонал. Сучасні системи пожежної сигналізації можуть з легкістю автоматично гасити пожежу, видаляти дим з приміщень а також відключати електроприлади від мережі. Центр управління пожежною сигналізацією приймає і обробляє сигнали а так само взаємодіє з іншими інженерними системами. На об'єктах з великою площею в якості пульта використовують комп'ютерне обладнання з спеціальної встановленою програмою. На невеликих об'єктах для цієї мети використовується спеціальна охоронно-пожежна панель.

Встановлення охоронних систем

Встановлення охоронних систем - не такий вже легкий процес, яким може здатися. Адже для того, щоб це зробити потрібно володіти чималою кількістю знань. Де правильно розташувати датчики? Який провід куди підключити? Як перевірити всю систему, щоб не було збоїв? І ще дуже багато нюансів, які потрібно знати, інакше можна перетворити навіть найкращу систему в даремний непотріб. Уявіть, Вам доведеться витратити купу часу, щоб знайти, на перший погляд, потрібну систему. Ось Ви її купили, роздрукували, і перед Вами виявилася купа залізяччя з проводами, в яких потрібно розбиратися дуже довго. Знову доведеться витрачати свій час. Цей час можна присвятити сім'ї або ж роботи, провести його з користю для себе. Не витрачайте даремно свій час, нерви і гроші, краще довірте це професіоналам. Ми із задоволенням підберемо те, що потрібно саме Вам, і головне зробимо це швидко. У виборі підходящої системи безпеки Вам допоможе кваліфікований фахівець а установку візьмуть на себе досвідчені майстри, які щодня встановлюють десятки систем і в чиєму професіоналізмі можна не сумніватися!

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: