Охоронна сигналізація для будинку

Охоронна сигналізація для будинку

 

Охоронна сигналізація для будинку - це технічний засіб охорони, необхідне для миттєвого виявлення несанкціонованого проникнення в будинок і оповіщенні про цей факт.

Охоронна сигналізація для будинку має чітку типову структуру. Вона включає наступні елементи:

  • сповіщувачі;
  • центральне устаткування (приймально-контрольні прилади, контролери);
  • органи управління охоронною сигналізацією в квартирі (пульти управління, зчитувачі, клавіатури, блоки індикації, сповіщувачі);
  • блоки живлення, кабелі та проводи.

Сигналізацію в будинок можна поставити автономну, централізовану або пультову і автоматичну.

Автономна сигналізація вважається найбільш поширеною і разом з тим менш ефективною. Вона оснащена спеціальним радіопередавачем, який відправляє господареві сигнал про те, що в його будинку хтось пробрався, або про те, що почалася пожежа.

Автоматична охоронна система з дзвоном швидко спрацьовує на момент злому квартири і відправляє оповіщення на номери, які ви внесли в список при установці пристрою. При цьому одночасно включається і сигналізація. Але все ж розраховувати на таку систему повністю не варто, оскільки Ви можете просто не встигнути отримати важливе послання, якщо зловмисники вчасно переріжуть дроти. У підсумку Ваш будинок виявиться беззахисним перед злочинцями. Така сигналізація вважається більш надійною в порівнянні з першим типом, але вона трохи дорожче.

Пультова охоронна сигналізація - при незаконному проникненні сигнал тут же проходить на пульт організації, з якою укладається договір, що встановила обладнання в будинку. До будинку виїжджає група охорони, а господар приймає дзвінок про подію. Зазвичай наряд прибуває протягом декількох хвилин - дуже швидко і зручно.

Особливості пультової охорони:

  • На відміну від автоматичної системи, сигнал приходить прямо до групи швидкого реагування або правоохоронним органам. Це залежить від того, з ким ви підписували угоду. Ті негайно висилають наряд для затримання злочинців. До речі, такий тип сигналізації здатний захистити не тільки від зломів і крадіжок, а й від інших неприємностей - знову-таки пожежі, протікання та іншого.
  • Щоб поставити житло під охорону, щоразу необхідно вводити спеціальний код, відомий тільки вам. Система фіксує в протоколі кожен випадок розблокування сигналізації, тому Ваша безпека завжди під контролем.
  • Централізована сигналізаційна система працює цілодобово і крім основних своїх функцій здатна також відзначати перебої подачі електроенергії, неполадки засобів комунікації тощо.

Асортимент сучасного ринку охоронних сигналізацій вельми широкий. Як вітчизняні, так і імпортні бездротові охоронні сигналізації крім технічних можливостей мають і досить естетичний зовнішній вигляд, а також зручні в тому, що стосується монтажу і установки, завдяки цьому вони дуже швидко набули широкої популярності.

Іноді потрібно встановити систему охоронної сигналізації по завершенні оздоблювальних робіт. Це досить просто, адже час монтажу і здачі в експлуатацію бездротової системи істотно менше, ніж у випадку з провідний системою. Їх можна встановлювати навіть після ремонту, не вдаючись до жодних робіт, пов'язаних з прокладанням проводів.

Компанією «Сучасні системи безпеки бізнесу» може бути встановлена як дротова, так і бездротова охоронна сигналізація для будинку. Якщо у вас зроблений найсучасніший і дорогий ремонт, бездротові датчики прекрасно впишуться у ваш інтер'єр. При встановленні сигналізації ми використовується тільки сертифіковане обладнання, перевірене в експлуатації. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: