Необхідність встановлення охоронної сигналізації

Необхідність встановлення охоронної сигналізації

Можливість проникнення сторонніх в квартиру або на яку-небудь територію, що охороняється існувала у всі часи. Сьогодні захистити своє житло від несанкціонованого доступу і раніше залишається важливим завданням. Саме тому для збереження свого майна все більше людей вдаються до встановлення охоронної сигналізації, яка на сьогоднішній день є найбільш ефективним способом охорони.

Охоронна сигналізація - комплекс технічних систем, що відповідає за виявлення проникнення на територію, що охороняється, передачу інформації про порушення периметра та організацію дій по затриманню порушника. Дана система передає інформацію на пульт централізованого спостереження або на мобільний телефон господаря помешкання. Виділяють два типи існуючих охоронних сигналізацій: пасивна та активна.

Пасивні охоронні сигналізації розраховані на ефект раптовості, при спрацьовуванні можуть відлякати зловмисника, привернути увагу знаходяться поблизу людей (сусідів, наприклад) за допомогою звукового або світлового сигналу, можлива також їх комбінація. У цьому випадку застосований принцип психологічного впливу на порушника, який не знає точно, підключена охоронна сигналізація до центрального пульту управління чи ні.

Активні охоронні сигналізації характеризуються тим, що обов'язково сповіщаються власники або служби, відповідальні за безпеку, у випадку спрацювання датчиків про порушення території. Оповіщення відбувається різними способами: SMS-повідомлення, голосові дзвінки або передача сигналу тривоги на центральний пульт управління охорони об'єкта.

Системи охоронної сигналізації встановлюються в будь-яких приміщеннях, для забезпечення якісної та ефективної захисту. У кожному окремому випадку охоронна сигналізація комплектується індивідуально на замовлення, але в її основі завжди присутні:

  • Центральні керуючі модулі, що займаються обробкою інформації, що надходить від датчиків;
  • Різні елементи живлення;
  • Контрольна панель, що відображає стан охоронної сигналізації і подій;
  • Різноманітні пристрої відлякування та оповіщення;
  • Всілякі датчики.

В основному люди починають замислюватися про встановлення охоронної сигналізації, коли зловмисники не одного разу вторгалися на їх територію і успішно виносили роками накопичені цінності. Фахівці рекомендують не чекати таких небезпечних наслідків, а вчасно встановити охоронну сигналізацію у Вашій квартирі або будинку. Дана процедура забезпечить вам сто відсотковий захист Вашого майна, нервової системи, а часто рятує людські життя. Тому задумайтеся над тим, що ніщо не вбереже Вас краще, ніж установка охоронної сигналізації. До того ж вартість її відносно не висока, а захист майна буде надійною і якісною.

Найбільш ефективна інтеграція охоронної сигналізації з системою відеоспостереження, системою контролю і управління доступом (СКУД) та пожежною сигналізацією.

Встановлення охоронної сигналізації вимагає серйозного підходу і високої кваліфікації інженерного та робочого персоналу, адже від якості робіт залежить надійність і стійкість охоронної системи надалі, а також термін її безаварійної служби. Перед тим, як приступити до установки охоронної сигналізації, необхідно провести огляд та оцінку захищеності приміщення, визначити оптимальне розташування сигнальних ліній, охоронних датчиків, контрольних панелей, сирен та інших пристроїв планованої охоронної системи сигналізації. Установка охоронної системи сигналізації відбувається за заздалегідь складеним розрахунком і плану. Тому установку охоронних систем потрібно довіряти тільки професіоналам, яких може надати компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу». Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини