Навіщо потрібно відеоспостереження?

Навіщо потрібно відеоспостереження?

 

Слово «відеоспостереження» міцно зміцнилося в нашому лексиконі ще в минулому столітті, а вже в нашому і поготів. Сьогодні складно знайти організацію, завод чи магазин, в якому немає камер відеоспостереження. Крім того, в наші дні системи відеоспостереження впевненими кроками входять і в приватне життя.

Так для чого ж потрібно відеоспостереження?

По-перше, відеоспостереження - це невід'ємна частина сучасних систем безпеки. З розвитком нашого суспільства розвивається і злочинність. Люди все більше і більше хочуть себе убезпечити від небажаних вторгнень і зазіхань на їхнє життя або майно. Без камер відеоспостереження важко собі уявити надійну систему безпеки.

Зовнішні камери відеоспостереження дозволяють охороняти периметр, територію прилеглу до охоронюваного об'єкту - будь то склад, завод, магазин або приватне володіння. Сучасні камери відеоспостереження дозволяють виявляти і навіть розпізнавати людину на кілька десятків метрів, а інфрачервоне підсвічування камер відеоспостереження, яка сьогодні встановлена в більшість вуличних відеокамер дозволяє бачити, що відбувається навколо навіть в абсолютній темряві.

Останнім часом також почастішали пожежі в лісових масивах. Однією з найбільш ефективних заходів боротьби з цим стихійним лихом - є установка зовнішніх камер відеоспостереження безпосередньо в лісосмузі, сигнали з яких зводяться в єдиний центр спостереження, який в свою чергу може оперативно реагувати і запобігати лісові пожежі. Таким чином, системи відеоспостереження стають частиною не тільки охоронних систем, але навіть і пожежників.

Дуже популярним в наші дні стає проект «Безпечне місто». У багатьох великих містах встановлені зовнішні камери відеоспостереження прямо на вулицях і інформація з них надходить в єдиний центр безпеки. Звичайно, не можливо в реальному часі встежити за всім цим величезним потоком відеоінформації, але безперервна відеозапис (відеорегістрація) дозволить надалі здійснити грамотний і безпомилковий «розбір польотів». У зведеннях новин ми часто бачимо, як безпосередньо відбувалося те чи інше подія - і все це завдяки сучасним системам відеоспостереження.

Ще одне застосування вуличних камер відеоспостереження - це відстежувати і реєструвати ситуацію на дорогах і автомагістралях. По-перше, це дозволяє фіксувати порушення правил дорожнього руху, а по-друге, розміщена відеоінформація з камер, встановлених на міських дорогах в Інтернеті в реальному часі дозволяє автомобілістам прокладати свої маршрути, минаючи пробки.

Крім того, сучасні комп'ютерні системи визначення автомобільних номерів можуть сильно полегшити роботу спецслужбам з пошуку викрадених автомобілів і виявленню інших злочинців. А також знадобляться на різних підприємствах для обліку в'їжджає і виїжджає на територію підприємства. Системи визначення номерів вагонів допомагають працівникам залізниці стежити за порядком на сильно розгалужених транспортних шляхах.8135jQpuTrL._SL1500_

Не менше поширення набули внутрішні камери відеоспостереження. Наприклад, в магазинах вони дозволяють стежити не тільки за крадіжкою з боку відвідувачів, але і з боку власних же працівників. Практика показує, що після установки систем відеоспостереження в магазині злодійство скорочується на 70-80%. Це стосується не тільки магазинів, але і будь-яких організацій - будь то торгові, виробничі, складські або будь-які інші підприємства.

За допомогою внутрішніх відеокамер керівник підприємства завжди може відстежити, як іде робота в його офісі або цеху. Причому зробити це з будь-якої точки земної кулі за допомогою відеоспостереження через Інтернет.

Сучасні IP-камери відеоспостереження дозволяють організовувати аудіозв'язок між об'єктом спостереження і тим, хто веде спостереження, що спрощує систему керівництва персоналом.

У приватних будинках і квартирах багато хто встановлює відеокамери не лише для охорони периметра та прилеглої території, а й усередині житла з метою стеження за нянею, гувернанткою або іншими працівниками свого будинку. Причому, вести відеоспостереження через Інтернет за своїм будинком або підприємством можна з будь-якої точки земної кулі.

Встановлені камери відеоспостереження у дитячих садках, школах та інших навчальних закладах дозволяють батькам через Інтернет в будь-який час спостерігати за тим, чим займається в даний момент його улюблене чадо, стежити за ходом виховного процесу в групі або уроку в класі.

За допомогою онлайн камер відеоспостереження сьогодні багато можуть відвідувати лекції, семінари та інші заходи, не виходячи з дому, що робить можливим навчання і для тих, хто раніше про нього і не мріяти не міг. І хоча це вже не зовсім відеоспостереження, проте ж, без камер відеоспостереження тут ніяк не обійтися.

Як бачимо, не тільки слово «відеоспостереження» міцно увійшло в наш лексикон, але і самі системи відеоспостереження стали невід'ємною частиною нашого життя. Складно знайти сферу життєдіяльності людини, де не були б корисними відеокамери, монітори, відеореєстратори. І якщо Ви ще сумніваєтеся - чи варто вам встановити у себе вдома або на підприємстві систему відеоспостереження - ця стаття допоможе Вам прийняти позитивне рішення.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: