Налаштування комп'ютера

Налаштування комп'ютера

Ні для кого не секрет, що після покупки нового комп'ютера його просто необхідно налаштувати: встановити Windows, Linux або Unix (за бажанням клієнта), встановити потрібні для роботи програми (Mickrosoft Office, 1C Бухгалтерія і т.д.), встановити антивірусний захист, програми для очищення і прискорення системи і багато іншого. Налаштування комп'ютера включає в себе:

  1. встановлення драйверів;
  2. встановлення операційної системи;
  3. захист від вірусів і їх видалення;
  4. налаштування роутера, підключення Wi-Fi, модему і інше;
  5. встановлення програмного забезпечення;
  6. встановлення необхідних для Вас програм;
  7. очищення пристрою від застарілих компонентів і їх оновлення.

Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» допоможуть грамотно налаштувати планшет, ноутбук або персональний комп'ютер в залежності від Ваших вимог. Така комп'ютерна допомога необхідна тим, хто не може сам розбиратися в цих технічних моментах. Якщо вчасно не приділити увагу налаштуванню комп'ютера, то в подальшому можна зіткнутися з такими проблемами як:

  • нестабільна / неповноцінна робота операційної системи - до чого призводе відсутність необхідних драйверів;
  • втрата інформації на жорсткому диску, блокування системи банерами - відсутність хорошого антивіруса;
  • неможливо відкрити величезна кількість файлів: фільми (.mkv, .flv) музику (.flac, .AC3) та інші файли, наприклад, з розширенням .rar - відсутність необхідного програмного забезпечення.

Щоб уникнути подібних ситуацій і потрібні послуги комп'ютерного майстра, який знає, що потрібно робити і які саме програми встановлювати. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» активно впроваджує передові технології в сфери безпеки бізнесу та технічного захисту інформації. Основними напрямками нашої діяльності є: пошук закладних пристроїв (захист від прослуховування, прихованих камер і т.д.); обслуговування комп'ютерів в офісі (ремонт, модернізація телефонів, планшетів, ноутбуків, ПК); проектування, монтаж і обслуговування систем безпеки бізнесу: відеоспостереження; контроль доступу; облік робочого часу; охоронна і пожежна сигналізаціявимірювання тепловтрат приміщень та рекомендації щодо теплоізоляції; вимірювання радіоактивного фону в приміщеннях і на територіях. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини