Надійний захист бізнесу

Надійний захист бізнесу

Захистіть свій бізнес, встановивши одну з наших новітніх систем сигналізації, а також потурбуйтеся про забезпечення контролю доступу.

Володіння компанією може бути досить напруженим. Фінанси, продуктивність, прибуток і добробут співробітників - це кілька елементів, які пов'язані з володінням власною компанією. Захист Вашого бізнесу має життєво важливе значення. Ось чому Вам потрібна надійна система безпеки.

Система безпеки для бізнесу

Сигналізація для захисту бізнесу

У SSBB ми пропонуємо інноваційні та перевірені задоволеними клієнтами системи сигналізації, які протестовані і побудовані таким чином, щоб забезпечити оптімальную захист від зломів і крадіжок. Системи сигналізації - відмінний спосіб контролювати підозрілу діяльність і захищати бізнес від можливих зломів.

 

Компоненти забезпечення безпеки сигналізацією

Більшість злочинців шукають легкий спосіб нажитися. Наші системи сигналізації стримують цей тип дій за допомогою п'яти основних компонентів:

  • Дверні та віконні контакти - попереджає систему при торканні до дверей і вікон
  • Сенсорний детектор руху - сприймає руху зловмисників
  • Сирена або сигнал тривоги - миттєва реакція при спрацьовуванні системи
  • Панель управління - настройки при активації Вашої системи
  • Клавіатура - код для постановки на оЗберігати і зняття з охорони Вашої системи

Завдяки цій системі Ви можете краще захистити свій бізнес і всі важливі речі всередині офісу або складу. Ви також можете захистити свою компанію від виходу з бізнесу внаслідок великих втрат і банкрутства.

Переваги використання системи контролю доступу

Система контролю доступу має інноваційні функції, які дозволяють господарям будинків, квартир і власникам бізнесу безпечно вести свою діяльність. Якщо Ви розглядаєте систему для своєї житлової або комерційної нерухомості, є п'ять причин, за якими Ви повинні інвестувати в систему контролю доступу.

 

Системи контролю доступу в житлових будинках підвищують безопаність

Процес дублювання ключа стає дуже складним, тому що обладнання контролю доступу не використовує фізичний ключ. Щоб створити ідентичний електронний ключ, зломщикові потрібні передові знання, відмінні навички і гаджети з високим ступенем складності. Ось чому системи контролю доступу надають користувачам підвищений рівень безпеки.

 

Ви ніколи не втратите ключ

Якщо Ви постійно змінюєте свої ключі, блок управління доступом буде дуже корисний, тому що Вам потрібно буде запам'ятати тільки один код. Якщо кілька співробітників або резидентів будуть використовувати систему, кожен користувач може створити індивідуальний код.

 

Ви можете підлаштувати систему під обмежене число користувачів, які можуть отримати доступ до певних місць в будівлі. Система налаштовує функції доступу користувача в залежності від часу та місцезнаходження.

 

Системи контролю доступу мають віддалений доступ

Якщо у Вас насичений графік, Вам сподобається функція віддаленого доступу, тому що вона дозволяє управляти входами в будівлю, поки Ви перебуваєте не поруч з панеллю керування. Ви також можете контролювати свої об'єкти контролю доступу, коли перебуваєте в іншому місті.

 

Зберігання даних

Якщо у Вашому районі є проблеми крномінального характеру, стратегічна система може допомогти поліцейським під час розслідування. Програмне забезпечення також може відстежувати підозрілих співробітників в робочий час.

Наша компанія пропонує системи, в яких використовуються картки, розпізнання відбитків пальців і інші унікальні варіанти. Ми постійно вивчаємо цей ринок, щоб надати кращі системи, які використовують новітні технології.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 

 

 

 

 

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини