Монтаж IP-відеоспостереження

Монтаж IP-відеоспостереження

IP-відеоспостереження набирає все більшої популярності у зв'язку з постійним розвитком інтернет і цифрових технологій. У зв'язку з розвитком технологій передачі даних Bluetooth, Wi-Fi і WiMAX бездротові системи відеоспостереження стають все більш поширеними. Системи IP відеоспостереження являють собою електронне обладнання, яке використовує технології локальних мереж (LAN) та мережі Інтернет для передачі відеосигналу. Головна перевага системи IP відеоспостереження полягає в тому, що відеосигнал передається в мережу вже в оцифрованому вигляді. Відеоспостереження на базі ІР можна встановлювати в будь-якому місці, де є доступ до бездротового Інтернету Wi-Fi або локальна обчислювальна мережа (LAN). Таким чином, камери можуть бути підключені безпосередньо через бездротовий адаптер зв'язку, модем або мобільний зв'язок GSM. Бездротове IP-відеоспостереження часто називають Wi-Fi відеоспостереженням, оскільки схема роботи такої системи організована за допомогою Wi-Fi відеореєстраторів і Wi-Fi IP-відеокамер. При необхідності встановити приховане відеоспостереження якнайкраще підійдуть IP-відеокамери. Бездротове IP-відеоспостереження ідеально підходить для установки на вулиці і на великих територіях. Так вуличне IP-відеоспостереження дозволить спостерігати за подіями на охоронюваній території з будь-якої точки світу, де є підключення до Інтернет-мережі. Переваги установки IP-відеокамер:

  1. Високий рівень захисту від перешкод. Встановлення IP-відеоспостереження нівелює недоліки аналогових систем із застосуванням великої кількості силових кабелів.
  2. Висока швидкість передачі сигналу. При трансляції даних за протоколом IP-сигнал наводиться до цифрового формату, знижуючи навантаження на мережу передачі даних.
  3. Можливість трансляції на значні відстані. Монтаж IP-відеоспостереження дозволяє використовувати один сервер для контролю декількох камер. При цьому спостережні точки можуть розташовуватися на істотному видаленні один від одного, наприклад, в різних містах.
  4. Віддалений доступ до налаштувань. Оскільки робота IP обладнання контролюється через Інтернет, вносити зміни до сервіси можна з будь-якої точки в зоні присутності вашого провайдера телекомунікаційних послуг.
  5. Легкість установки. Монтаж IP-відеоспостереження передбачає мінімальний обсяг робіт. Крім того, цифрові системи візуального контролю можна інтегрувати з існуючими бізнес-додатками.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісну установку, монтаж, підключення і всі додаткові настройки для функціонування IP-відеоспостереження на Вашому об'єкті. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: