Купити Системи Відеоспостереження

Купити Системи Відеоспостереження

  У наші дні популярність систем відеоспостереження значно зросла. Практично на кожному підприємстві, заводі, фірмі і навіть у квартирі встановлені системи безпеки та відеоспостереження. Пов'язано це з бажанням кожного власника компанії або власника квартири зберегти нажите непосильною працею майно. Тому дуже важливо купити сучасну і якісну систему відеоспостереження. Фірми по встановленню відеоспостереженняпропонують різні ціни на обладнання та роботи по монтажу. Давайте розберемося, від чого залежить вартість відеоспостереження. Існує кілька різновидів систем для охорони тих чи інших об'єктів:

  1. Аналогові системи. Являють собою комплекс недорогих аналогових відеокамер з кольоровим або чорно-білим зображенням. За типом виконання діляться на мініатюрні, вуличні, купольні, антивандальні. Найбільшого поширення таке обладнання набуло в житлових будинках, офісах і бізнес центрах.
  2. IP відеоспостереження. Купити таке обладнання воліють для віддаленого спостереження за об'єктом. Фірми відеоспостереження встановлюють професійні IP системи найчастіше в аеропортах, торгових центрах, вокзалах.

Купити системи відеоспостереження не головне, головне правильно змонтувати, обслуговувати, проводити ремонти (при необхідності). Набагато простіше мати телефон технічної підтримки, яка в найкоротші строки усуне проблему або надасть технічну консультацію по виниклого питання, навіть якщо за це доведеться трохи переплатити на початковому рівні. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надасть Вам широкий вибір устаткування для систем відеоспостереження, а також комплекс послуг з проектування, встановлення та налаштування систем відеоспостереження. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: