Крадіжка, грабіж, злом: відмінності і як запобігти

Крадіжка, грабіж, злом: відмінності і як запобігти

Крадіжка, грабіж і злом - це три слова, які Ви не хочете коли-небудь почути на свою адресу, якщо Ви є власником бізнесу. Коли Ви наполегливо працюєте, щоб побудувати свій бізнес, злочинці крадуть більше, ніж просто Ваші запаси продукції або основні засоби, вони також витрачають Ваш час і гроші.

 

Нижче ми викладемо відмінності між крадіжкою, грабунком і крадіжкою зі зломом. Крім того, розповімо, як краще захистити Ваш бізнес, тому Ви зможете розвиватися без втрат.

 

превентивні заходіввід крадіжок, розбою і зломів

крадіжка

Крадіжка описується як протиправне взяття чужого майна. Для Вашого бізнесу це може означати дії клієнтів (крадіжка в магазинах), крадіжки співробітників або виникнення будь-якого іншого випадку втрати власності. У випадках крадіжки часто використовуються підлі тактики, що ускладнює виявлення і припинення діяльності правопорушників. Сувора політика і обладнання безпеки - Ваш найкращий вибір для пом'якшення втрат.

 

Дуже важливим кроком є розробка політик, Яка захищає Ваш бізнес як всередині, так і зовні. Уполномочьте співробітників, щоб вони були частиною Вашої команди щодо запобігання матеріальних втрат бізнесу, організувавши навчальні заняття про те, як безпечно визначити і зупинити злодіїв.

 

Однак Ви не можете покладатися тільки на співробітників, які будуть Вашим основним напрямком у стратегії оборони. Для більшого захисту встановіть камери відеоспостереження у всіх стратегічно важливих місцях, включаючи складські приміщення, біля всіх виходів і з вигідних ракурсів. надійний поставик, такий як SSBB, може максимізувати Ваш охоплення для захисту від внутрішніх і зовнішніх крадіжок.

грабіж

Страх є головною відмінністю в грабежі. Будь-яке взяття або спроба заволодіти власністю за допомогою сили або страху. Як правило, грабіж буде самим безпосереднім чином впливати на Ваших співробітників. Захистіть своїх співробітників і захистіть від потенційного ризику грабежу. На першому місці стоїть безпека співробітників, але це не означає, що Ваш бізнес не повинен бути під захистом. Використовуйте мобільні рішення в поєднанні з круглосуочним моніторингом. Це дозволяють Вам отримувати доступ до живих відеоматеріалів в режимі реального часу, отримувати оповіщення та повідомляти відповідним органам правопорядку, коли є підтверджена загроза безпеці. Відеозапис також допомагає владі розглядати інциденти, щоб збільшити шанси арешту злочинців.

Злом

Відеозапис з камер спостереження вказує на крадіжку зі зломом. Цей фактор є причиною того, що крадіжки зі зломом зазвичай відбуваються вночі. Тому Ваш бізнес залишається особливо вразливим після закінченняробочого дня.

 

Належні системи освітлення та сигналізації - це найкращі способи запобігання втрат від крадіжок зі зломом. Освітлення точок входу, щоб збільшити видимість, а також освітлення з детектором руху, має ефективно знизити ризик виникнення крадіжки зі зломом. Для оптимального захисту необхідні датчики відкриття вікон, дверей, цілодобовий відеомоніторинг. Сигнал тривоги виявляється марним, якщо ніхто його не чує; Вам потрібна професійна система моніторингу від SSBB.

 

 

 

 

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини