Контроль доступу та пристрої для читання карт

Контроль доступу та пристрої для читання карт

 

Коли Ви плануєте відкрити новий офіс, використання електричного дверного обладнання - необхідний елемент Вашого уявного списку. Завжди пам'ятайте, що двері - це перше, що бачать люди, приходячи в Ваш офіс. Тому підберіть стильне і безпечне рішення в SSBB.

 

Ефектне і безпечне офісне приміщення

 

Ось чому багато компаній, що займаються будівництвом і архітектурою, запитують нас, як вписати електричні дверні фурнітури в свій проект. В основному це також включає в себе карткові системи контролю доступу.

Деякі з апаратних продуктів контролю доступу:

  • зчитувачі карт
  • контролери
  • магнітні замки
  • пристрої безпеки

 

Коли купувати двері з картковою системою доступу

 

Краща стадія, щоб почати доглядати такі системи контролю доступу - це період, коли Ваша будівельна компанія розробляє план офісу. Як правило, вони повинні вказувати проводку або кабелі. Як тільки стіни будуть закриті, ви все одно зможете встановити все обладнання, але кабелі потрібно витягувати, коли стіни ще відкриті.

 

 

Використання плану поверху для планування контролю доступу

 

Зазвичай архітектор чи інженер-консультант малює схему плану підключення, включаючи провідні прогони і будь-який встановлене обладнання. Підберіть електричну дверну фурнітуру (замки), яка буде використовуватися для сумісності з картками.

 

Який би замок Ви не вибрали, один кабель потрібно відправити в місце розташуванняблокування. Цей кабель підключить обладнання безпеки двері і датчик руху або кнопку, яку Ви натискаєте, щоб вийти.

 

Замітка про розсувних дверях: НЕ рекомендується. Вони виглядають дуже елегантно, але абсолютно непридатні для використання з електронними замками.

 

Як правило, всі замки підключаються до джерела живлення. Зазвичай джерело живлення знаходиться в IT-кімнаті або кімнаті зв'язку. Однак, якщо це невелика установка на одні двері, Ви також можете підключити замок до джерела живлення поряд з дверима.

 

Ніколи не економте на кабялинках, бо, швидше за все, у Вас ніколи не буде можливості змінити або відредагувати кабельні траси протягом усього часу перебування в офісі.

 

Важливо: початок і кінець кабелю повинні бути позначені ім'ям двері, оскільки так можна уникнути плутанини щодо того, який кабель вибрати.

 

Варіант: Провідна стійка - Більшість компаній вважають за краще мати на стійці реєстрації кнопку розблокування дверей, тому на стійці реєстрації від IT-кімнати повинен бути прокладений кабель передачі сигналу.

 

Резервне копіювання птания і функцій

 

Дуже складно зрозуміти, що таке планування будівництва, однак, як правило, це резервні системи харчування. Нашим клієнтам ми радимо завжди перевіряти, чи має будівля резервний генератор для живлення. Це рятує Вас від багатьох неприємностей в майбутньому. В іншому випадку для аварійних вимог Вам знадобиться 24-годинна резервна батарея, розрахована на ту кількість систем блокувань доступу, яке у Вас є. Для резервного копіювання функціональних можливостей фізична аналогова резервна копія повинна бути встановлена у вигляді ручного ключа або клавіатури.

 

 

 

 

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини